Jaroslava Obermaierová je v nemocnici: Dejte mi nyní klid. Je to jinak. Je to jen vyšetření, říká

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2021

Herečka Jaroslava Obermaierová (75) se redakci ŽivotvČesku.cz svěřila, že je v nemocnici, ale jde podle jejích slov jen o vyšetření. Představitelka drbny Nyklové z populárního televizního seriálu redakci řekla, že vyšetření není tak vážné, jak se zdá. "Dejte mi nyní klid. Je to jen vyšetření," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Na konci roku 2020 se Jaroslava Obermaierová setkala s koronavirem, který zřejmě dostala od svého syna. Tehdy uvedla, že měla pouze lehký průběh a covid-19 výrazné následky na jejím těle nezanechal.

V úterý se objevily informace, že Jaroslava Obermaierová musela být rychle převezena do nemocnice. Představitelka drby Nyklové ze seriálu Ulice to uvedla na pravou míru.

"Vůbec to není pravda, že bych skončila v nemocnici. Já jsem tu jen na vyšetření. Je to celé přehnané, všichni se mohou uklidnit a nechte mi prosím trochu klidu," řekla herečka v úterý odpoledne pro ŽivotvČesku.cz. Měla rozmrzelý hlas, bylo na ní vidět, že vyšetření jí radost nedělá.

Oblíbená herečka detailně svůj zdravotní stav rozebírat nechtěla s tím, že až bude po vyšetření, tak se ozve. Již dříve uvedla, že má kompletní očkování po koronaviru. "Už mám obě dávky vakcíny za sebou. Druhou jsem dostala začátkem dubna. Ale jsem ráda, že už se všechno rozvolnilo," uvedla pro ŽivotvČesku.cz na konci května a připustila, že jsou ale dny, kdy se necítí vůbec dobře a téměř nemůže mluvit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.