Jaroslava Obermaierová promluvila o oslavě narozenin. Prozradila, jaký netradiční dar dostala

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 4. 2021

Herečka Jaroslava Obermaierová v sobotu oslavila své 75. narozeniny. Ačkoliv oslavy zrovna dvakrát nemusí a dárky jakbysmet, svůj den si v dobré společnosti užila. Obdržela navíc dar, který by jen málokdo k narozeninám očekával. "Dostala jsem kytice a svíčkovou," řekla Jaroslava Obermaierová pro ŽivotvČesku.cz.

Jaroslava Obermaierová oslavila 75. narozeniny. Oblíbená herečka, aktuálně nejlépe známá z nekonečného seriálu vysílaného na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici, si na velké oslavy a záplavy darů příliš nepotrpí. Svůj den si přesto dokázala vychutnat.

"Oslavu jsem si hezky užila s holkami, i když nemám oslavy ráda. Přála jsem si jen zdraví, hlavně ať mi nikdo nic nedává. Všeho je moc. Chci být chvilku ještě v pořádku," uvedla skromná Jaroslava Obermaierová pro ŽivotvČesku.cz.

Přestože si herečka na dárky nepotrpí, dostala jeden takový, který byl skutečným překvapením. "Dostala jsem kytice a svíčkovou, takže to je radost," řekla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová, která se svému věku vzhledem ani vitalitou nepřibližuje.

Herečka Jaroslava Obermaierová (75) má třetí dávku vakcíny za sebou. Je ráda. V předloňské...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu