Jaroslava Obermaierová promluvila o oslavě narozenin. Prozradila, jaký netradiční dar dostala

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Nextfoto.cz

Herečka Jaroslava Obermaierová v sobotu oslavila své 75. narozeniny. Ačkoliv oslavy zrovna dvakrát nemusí a dárky jakbysmet, svůj den si v dobré společnosti užila. Obdržela navíc dar, který by jen málokdo k narozeninám očekával. "Dostala jsem kytice a svíčkovou," řekla Jaroslava Obermaierová pro ŽivotvČesku.cz.

Jaroslava Obermaierová oslavila 75. narozeniny. Oblíbená herečka, aktuálně nejlépe známá z nekonečného seriálu vysílaného na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici, si na velké oslavy a záplavy darů příliš nepotrpí. Svůj den si přesto dokázala vychutnat.

"Oslavu jsem si hezky užila s holkami, i když nemám oslavy ráda. Přála jsem si jen zdraví, hlavně ať mi nikdo nic nedává. Všeho je moc. Chci být chvilku ještě v pořádku," uvedla skromná Jaroslava Obermaierová pro ŽivotvČesku.cz.

Přestože si herečka na dárky nepotrpí, dostala jeden takový, který byl skutečným překvapením. "Dostala jsem kytice a svíčkovou, takže to je radost," řekla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová, která se svému věku vzhledem ani vitalitou nepřibližuje.

Sotva se registrovala v systému na očkování, v krátkém čase se dočkala. Herečka Jaroslava ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.