Jaroslavu Obermaierovou propustili z nemocnice. Říká, že je už v pořádku a zmínila se o práci

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2021

Oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová (75), známá jako drbna Nyklová z nekonečného televizního seriálu české komerční stanice, se vrací zpět do plnohodnotného života. V nemocnici byla tři dny. "Jsem v pořádku a pracuji," potvrdila herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že do nemocnice jela na obyčejné vyšetření. Určitě nečekala, že pobyt pod dohledem lékařů se protáhne na tři dny.

"Já jsem tu jen na vyšetření. Je to celé přehnané, všichni se mohou uklidnit," řekla herečka minulý týden pro ŽivotvČesku.cz. Z tónu hlasu bylo slyšet, že není dobře naladěná. V nemocnici prožila tři dny a už se vrací zpět do života.

"Jsem v pořádku, pracuji a nechci, aby se o mém pobytu v nemocnici více psalo," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz ve středu odpoledne s tím, že nyní už se cítí dobře. Pro deník Aha! doplnila, že poslední dny se cítila přetažená a že na její stav mohly mít vliv i výkyvy počasí.

Na konci roku 2020 se Jaroslava Obermaierová setkala s koronavirem, který zřejmě dostala od svého syna. Tehdy uvedla, že měla pouze lehký průběh a covid-19 výrazné následky na jejím těle nezanechal. Zda prodělaná nemoc covid-19 souvisí s posledním pobytem v nemocnici herečka nepotvrdila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.