Jason Statham má po boku smyslnou modelku. Krásná Rosie prozradila, proč si ji akční herec ještě nevzal

Herec Jason Statham s partnerkou
Herec Jason Statham s partnerkou
Foto: Showpix.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 3. 2021

Jason Statham, který je známý z celé řady akčních filmů, jako jsou například Rychle a zběsile či Kurýr, je i v 53 letech v neuvěřitelné formě. Není proto divu, že po jeho boku už více než 10 let stojí prvotřídní kráska. Rosie Huntington-Whiteley (33) je modelkou, bývalým andílkem známé značky spodního prádla a také matkou Jacka, Stathamova tříletého synka. S hercem je už od roku 2016 zasnoubená a vysvětlila, proč svatba zatím neproběhla.

Jason Statham je svalnatým hrdinou akčních filmů. Dlouhou dobu byl též starým mládencem, partnerku si aktivně nehledal a nejvíc ze všeho se soustředil na svou hereckou kariéru. To se změnilo, když poznal svou nynější snoubenku a matku svého syna.

Rosie Huntington-Whiteley bylo pouhých 23 let, když se s o 20 let starším hercem seznámila a dala dohromady. Tou dobou už byla známou modelkou a předváděla a fotila pro prestižní módní domy a značky.

Oba partneři jsou ohledně soukromí skoupí na slovo a o vztahu příliš často nemluví, o synovi jakbysmet. V roce 2016 ovšem oznámili zásnuby, ke svatbě zatím nicméně nedošlo.

Pohledná Rosie vysvětlila, proč si ji akční hrdina ještě nevzal. "Oba se hodně soustředíme na práci, navíc se v roce 2017 narodil Jack, který je od té doby pochopitelně naší prioritou," přiblížila důvody odkládání svatby krásná modelka v rozhovoru pro magazín Bride.

"O svatbě často mluvíme a moc se na ni těšíme, ale jsme v tuto chvíli skutečně šťastní a sňatek pro nás tak není prioritou," doplnila Stathamova dlouholetá partnerka. Nastávající manželé jsou oba aktivní na sociálních sítích, nicméně střípky ze svého vztahu a rodičovství sdílejí jen velmi výjimečně.

Hlavním důvodem, proč svatba i přes zásnuby není aktuálním tématem, je syn. "Myslíme si, že až Jack vyroste, bude svatba lepší. Bude se do ní moct víc zapojit, užije si ji a bude si ji lépe pamatovat," dodala modelka, která podle spekulací měla Jasona Stathama za manžela pojmout tajně. Tyto informace však byli partnery vyvráceny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.