Je to hyena, vyjádřila se babička o matce mrtvého čtyřměsíčního kojence z Mělnicka

Matka kontaktovala polici v pátek v 18.30 hodin.
Matka kontaktovala polici v pátek v 18.30 hodin.
Foto: Archiv / Twitter
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2020

Smrt čtyřměsíčního kojence z Mělnicka vyvolala mnoho emocí a bolest v srdcích jeho rodiny. Vlna kritiky zasáhla zejména jeho matku, která se těla dítěte zbavila vhozením do řeky. Lidé nenechali niť suchou ani na části rodiny biologického otce, která do výchovy nemohla nijak zasáhnout. Tadeáškova babička se proti nenávistným zprávám ohradila drsným vzkazem.

Případ úmrtí kojence z Mělnicka stále není u konce. Policie ještě nedostala kompletní výsledky pitvy.

Podle prvotních informací z vyšetřování, policie vyloučila cizí zavinění a je domnění, že dítě zemřelo na syndrom náhlého úmrtí.

Vše se událo tak, že matka volala na tísňovou linku, že se dítě ztratilo během doby, kdy v Hořickém parku usnula při opalování. Následně se přiznala a popřela informace o únosu. Kriminalistům následně vedla, že zazmatkovala, když dítě našla mrtvé, a tělo dítěte vhodila do řeky. To měla zatížit kamením.

O matce se v jejím okolí také mluví v souvislosti s užíváním návykových látek jakými jsou drogy a alkohol. Údajně je měla konzumovat už v době těhotenství.

V současnosti se negativní emoce lidí se údajně obrátily i proti příbuzným Tadeáškova biologického otce, který ani nebyl uveden v Tadeáškově rodném listu.

Chlapečkova babička se k situaci vyjádřila na Facebooku. „Chci informovat, že já Petra S. nejsem její biologická matka a moje snacha není její sestra, jak nás všude označujete. Biologický otec nebyl zapsán do rodného listu, i když jsme o to usilovali, tudíž ani já jsem nebyla oficiálně babičkou!“ citoval Blesk Petru s tím, že přesto se svou rodinou dělali vše, co bylo v jejich silách.

„Ta hyena, jak ji nazýváme, si dítě převzala, jelikož na něj měla nárok jako matka, nikdo nemohl očekávat, co se bude dál dít. Tadeáška stále milujeme a nepřestaneme, což se nedá říct o jeho biologické matce – hyeně!“ vzkázala.

Petra na závěr poprosila veřejnost, aby lidé situaci nezhoršovali šířením nepodložených spekulací.

V galerii najdete vzkazy lidí, které napsali matce dítěte.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.