Je to pan herec, říká hvězda seriálu Most! o Ondřeji Vetchém. Udělali si selfíčko na natáčení kriminálky

Ondřej Vetchý s Juliusem Oračkem
Ondřej Vetchý s Juliusem Oračkem
Foto: Se svolením Juliuse Oračka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2021

Herec Julius Oračko, který v divácky velmi úspěšném seriálu Most! ztvárnil gaunera Laca, už dávno není mužem, který by měl problémy se zákonem jako tomu bylo v minulosti. Dnes je zodpovědný člověk, který díky seriálu našel nové životní šance. Aktuálně v pražských Modřanech natáčí kriminální seriál pro Českou televizi. V něm si zahraje s Ondřejem Vetchým. Svým vzorem. "Musím se poklonit. Ondra je pan herec. Normální chlap s neuvěřitelným talentem," vysekl zkušenějšímu a slavnějšímu kolegovi poklonu Julius pro ŽivotvČesku.cz.

Julius se v minulosti netajil tím, že byl závislý na drogách, kradl a ve vězení si pobyl pěknou řádku let. Jenže dnes už je všechno jinak. Díky roli ve slavném českém seriálu se změnil.

"Natáčíme seriál Případy 1. oddělení pro Českou televizi. A jsem strašně rád, že jsem se potkal na place s Ondrou Vetchým. Je to hrozně hodný člověk, normální chlap, který si na nic nehraje. A když ho sleduji, jak hraje, tak je to skutečně mimořádně nadaný herec. Je přirozený a nic ze sebe nedělá, to je pro mě neuvěřitelné. Takový velikán," řekl pro ŽivotvČesku.cz Julius Oračko, který redakci poskytl i snímek s legendárním hercem.

Dnes už je Julius vzorný muž, který žije dobrý život. Má rodinu, kterou by nechtěl zklamat. "Rodina je na prvním místě a pro mě hnací motor," dodal herec, který si prý nejvíce užívá, když se může objevit před filmovou kamerou. Do budoucna by si přál velkou roli, což se mu pomalu plní.

O seriálu:

Případy 1. oddělení je český kriminální seriál, který byl premiérově vysílán na ČT1 od 6. ledna 2014 do 22. února 2016. Seriál je založen na skutečných událostech. Dne 25. dubna 2014 Česká televize oznámila pokračování seriálu druhou řadou, která má osm epizod. Následně 21. března 2021 veřejnoprávní stanice oznámila pokračování seriálu třetí řadou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.