Je to tak, potvrdila rozchod s partnerem Jitka Boho. Vztah s režisérem Matějem Liškou neklapl

Matěj Liška a Jitka Boho se rozešli
Matěj Liška a Jitka Boho se rozešli
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 5. 2021

Zpěvačka Jitka Boho (29) je znovu nezadaná. Rozchod na sociálních sítích oznámil její dnes již bývalý partner Matěj Liška. V příspěvku zpěvačce za vše poděkoval a zalitoval, že přestože ona si jeho srdce získala, on to její ne. "Ano, je to tak," potvrdila Jitka Boho rozchod pro ŽivotvČesku.cz.

O tom, že Jitka Boho a Matěj Liška tvoří pár, se lidé poprvé dozvěděli v červnu 2020, když se spolu zpěvačka a režisér objevili na společenské akci. Vztah dvou umělců nakonec šťastný konec nemá.

Matěj Liška oznámil rozchod veřejně na sociální síti. "Jitřenko, děkuji ti za vše! Získala jsi celé mé srdce, ale já to tvé ne," napsal režisér na Instagram. "Ano, je to tak," potvrdila Jitka Boho rozchod pro ŽivotvČesku.cz.

Liškova slova napovídají tomu, že on sám se bude s rozchodem nějakou dobu smiřovat. Jitka Boho na druhou stranu má dcerku, která bude navždy její největší láskou. "Miluji ji z celého srdce a i když jsou některé dny hodně náročné, vše se to nakonec zvládne. Nejdůležitější je stejně to, že je zdravá, že jsme zdravé a máme se navzájem," řekla zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz už před časem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.