Je z ní blondýna. Jitka Čvančarová překvapila ve společnosti odbarvenými vlasy. Rozsvítilo ji to, zhodnotila slavná přítelkyně

Herečka Jitka Čvančarová
Herečka Jitka Čvančarová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 10. 2021

Ženy rády experimentují se svou vizáží a někdy jde opravdu o velmi výrazné proměny. Takovou prošla i herečka, zpěvačka a moderátorka Jitka Čvančarová (43), která byla vždy známá jako šarmantní tmavovláska. Kdo by do ní řekl, že se odváží a nechá se odbarvit na blond? V nové image se objevila na křtu knihy kamarádky a lékařky Kateřiny Cajthamlové (59), která ji velmi pochválila. "Jitky vlasová změna se mi moc líbí, rozsvítilo ji to a moc jí to sluší," zhodnotila pro ŽivotvČesku.cz.

Jitka Čvančarová patří mezi oblíbené české herečky, které neztrácí s věkem půvab, ba naopak. Všestranně talentovaná maminka dvou dětí – dcery Eleny Emílie (9) a tříletého syna Theodora Christiana, které má s profesionálním tanečníkem Petrem Čadkem (42), nikdy nedělala extrémní změny image. V průběhu let měla dlouhé vlasy, ale i kratší sestřihy, nicméně nyní se odvážila pro něco mnohem výraznějšího.

Na křest knihy s názvem Zázraky jsou logické od autorek Lucie Šilhové a lékařky Kateřiny Cajthamlové se objevila v novém looku, kterým všechny velmi překvapila, mnohým i vyrazila dech. Tmavým vlasům dala sbohem a nechala se odbarvit na blond. Dobře známá brunetka však ani v tomto případě překvapivě nešlápla vedle, protože jí moc sluší i světlejší odstín.

"Bylo to moc příjemné, měla jsem tam dva báječné přátele, a to Jitku Čvančarovou a Aleše Cibulku, kteří velmi hezky mluvili. Na křtu bylo velké množství návštěvníků a bylo to moc príma. Jitky vlasová změna se mi moc líbí, rozsvítilo ji to a moc jí to sluší," řekla pro ŽivotvČesku.cz lékařka Kateřina Cajthamlová, které byl jako jedné z autorek knihy večer věnován.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.