Jedno z dvojčat Olsenových se ukázalo ve společnosti. Ashley vypadala před kamerou skvěle, Mary-Kate se straní zájmu lidí

Autor: Profimedia | Sestry Olsenovy
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 11. 2021

Ashley Olsenová (35) a Mary-Kate Olsenová (35) zažily v dětství a dospívání takovou slávu, s jakou se v jejich věku musela vyrovnávat málokterá hvězda. Později se začaly zaměřovat na módu a časem se stáhly úplně do ústraní. Ashley nyní vychází na veřejnost častěji, Mary-Kate se naopak víc a víc schovává. Příčinou jsou především problémy v osobním životě a trauma z dob největší slávy.

Sestry Olsenovy v dobách své největší slávy díky filmům vydaly i několik knih, jejich fotkami bylo potisknuté oblečení a zkrátka nebylo téměř žádné zboží pro dospívající dívky, které by tato dvojčata nezdobila. Na obrazovkách se obě objevily poprvé ještě než vůbec začaly chodit a rané dětství strávily na natáčení seriálu Plný dům. Proto není divu, že se jim sláva a její důsledky začala v dospělosti zajídat.

Ashley i Mary-Kate se postupně stahovaly do ústraní a dnes pouze spravují stránku své módní značky The Row, kterou založily v roce 2006. O výdělek tak mají postaráno aniž by bavily publikum ve filmech nebo dávaly na odiv své soukromí. Aniž by chtěly, některé soukromé záležitosti přeci jen na povrch vyplouvají. Jednou z nich je, že Mary-Kate prošla rozvodem s francouzským multimilionářem Olivierem Sarkozym (52).

Na veřejnosti byla Mary-Kate naposledy spatřena v květnu, když si zašla na rande s novým přítelem. Od té doby jako by se po ní slehla zem. Obavy ze sdílení soukromí ji ovládly a není se čemu divit. V dospívání zažila velmi nepříjemné chvíle. "Byla jsem se sestrami v autě a najednou se kolem shlukli paparazzi, děsilo mě to. Bylo to naprosté šílenství, nemohli jsme ani odjet," popsala mladší sestra dvojčat Elizabeth (32), čím si musely její sestry kvůli slávě procházet.

Ashley na druhou stranu svou ulitu v poslední době trochu opustila a začala se znovu účastnit i společenských akcí. Naposledy byla spatřena na předávání módních ocenění CFDA, kde vypadala fantasticky. Vynesla dlouhé černé šaty, neodhalila ani kousek kůže a přesto jí to velmi slušelo, jak ji zachytila kamera.

Ashley Olsenová a Mary-Kate Olsenová zažily v dětství a dospívání velkou slávu
Ashley Olsenová a Mary-Kate Olsenová zažily v dětství a dospívání velkou slávu
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.