Nejslavnější dvojčata světa se již téměř neukazují. Mary-Kate Olsen vypadá posmutněle, její sestra Ashley se tajně vdala

Sestry Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Sestry Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Foto: Showpix
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 3. 2023

Dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsenovy (36) se proslavily na konci minulého století jako dětské herečky, které si zahrály v řadě oblíbených filmů pro mládež, mimo jiné Sestry v akci. Později v dospělosti pověsily kariéru na hřebík a dnes se věnují módě. Ashley se dokonce nedávno tajně vdala za svého partnera Louise Eisnera. "Byla to skvělá oslava. Nikdy nechtěli velkou svatbu," uvedl dobře informovaný zdroj britského bulvárního webu People.

Slavné sestry se v dospělosti rozhodly ukončit hereckou kariéru a později se vydaly na dráhu módních návrhářek. Společně vlastní značku The Row a to je také jediná souvislost, v rámci které se výjimečně ukáží na veřejnosti.

Dvojčata neukazují své fotografie na sociálních sítích a toto jejich přání respektuje také jejich mladší sestra Elisabeth Olsenová (34), která hraje ve filmech o superhrdinech studia Marvel. Informace o dříve patrně nejpopulárnějších sestrách světa, jejichž plakát zdobil pokojíček nejedné školačky, se tak objevují jen málokdy.

Zatímco Mary-Kate Olsenová byla mezi lety 2014 až 2020 vdaná za francouzského bankéře Oliviera Sarkozyho (53), který je nevlastním bratrem někdejšího francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho (68), její sestra Ashley se potají vdala na konci roku 2022.

Svého partnera, umělce Louise Eisnera (33), si vzala během velmi malého rodinného obřadu. "Byla to malá svatba, kterou navštívila rodina a několik přátel. Ona i Louis si jsou s rodinou opravdu blízcí. Pro ně to bylo perfektní. Nikdy nechtěli velkou svatbu," sdělil bulvárnímu webu People zdroj z blízkého okolí dvojice.

Dvojice spolu randila od roku 2017, a protože se módní návrhářka z veřejného života prakticky stáhla, nijak svůj vztah nekomentuje. V roce 2019 spolu pár potkali fotografové, jak si vyrazil na romantickou večeři, jinak se o jejich lásce mnoho neví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.