Mary-Kate a Ashley Olsenovy mají velmi slavnou mladší sestru. Krásná Elizabeth prozradila, jaké bylo vyrůstat v jejich stínu

Sestry Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Sestry Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2022

Slavná dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsenovy (35) se už před lety rozhodly ukončit hereckou kariéru a výrazně se stáhnout z veřejného života. Jejich místo ovšem brzy obsadila mladší sestra Elizabeth (33), která je nyní úspěšnější než ony. Věděla přitom, že aby nebyla v jejich stínu, musí na sobě opravdu hodně pracovat.

Mary-Kate a Ashley Olsenovy zažily v průběhu dětství a dospívání slávu, o jaké si dnešní dětské hvězdy mohou nechat víceméně jen zdát. Měly vlastní filmy, diáře, jejich fotky byly na oblečení a o vše, co na sobě mělo jejich jméno, měla dospívající děvčata velký zájem. V dospělosti se ale obě rozhodly, že v herectví a v životě neustále na očích veřejnosti už nechtějí pokračovat. Dnes se objevují jen výjimečně.

Zatímco dvě sestry Olsenovy se rozhodly stáhnout se ze záře reflektorů, třetí do ní vstoupila a slaví úspěchy. Mladší Elizabeth je hvězdou světa Marvelu a daří se jí skvěle. Vděčí za to nejen svému talentu, ale také uvědomění na počátku kariéry, že jako sestra Ashley a Mary-Kate se bude muset o to víc snažit, aby nezůstala v jejich stínu.

"Vždy jsem věděla, že herectví je to, co chci dělat, jen jsem si příliš nevěřila. Cítila jsem tíhu svého jména, a proto jsem pracovala o to tvrději. Chci být vždy dokonale připravená a jsem disciplinovaná, abych měla pocit, že si úspěch skutečně zasloužím," prozradila Elizabeth Olsenová v rozhovoru pro dámský magazín Harper's Bazaar.

Přestože Ashley a Mary-Kate Olsenovy byly už v dětství vytížené prací, na rodinu a obzvláště mladší sestřičku si vždy rády udělaly čas. Elizabeth má proto krásné vzpomínky na dobu, kdy byla malá, protože dvojčata se k ní nejen chovala hezky, ale také jí byla v mnoha ohledech vzorem.

"Mít starší sestry dvojčata jsem vždy považovala za výhodu. Díky tomu, že jsem je sledovala, jsem zjistila, jak řešit mnoho životních situací. Taky jsem se cítila chráněná. Být mladší sestrou dvojčat je skutečně skvělé. Když mě jedna nějak rozmazlovala, ta druhá se jí okamžitě chtěla vyrovnat. To se mi hodně líbilo," popsala filmová a seriálová hvězda, jaké bylo dětství po boku pravděpodobně nejslavnějších dvojčat na světě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.