Reklama:

Jedny tepláky versus plná skříň oblečení. Výměna manželek ukáže, jak to vypadá, když se o sebe jedna žena stará a druhá ne

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2024

Poslední díl série Výměny manželek zavede diváky do mladé rodiny se třemi dětmi, která nemá mnoho zájmů. Druhá rodina naopak žije aktivně a manželé o sebe rádi pečují. Třiadvacetiletá Kristýna, jež se ocitne ve sportovní rodině v České Třebové, přiznává, že by si přála vypadat lépe, ale do fitness se jí chodit nechce a upravovat se přestala v patnácti letech, kdy si našla přítele. Druhá maminka Eliška je ze zcela jiného těsta. Pečuje o sebe, navíc se i ráda obléká. Střet dvou odlišných světů i rozdílných přístupů k péči o zevnějšek okomentovala pro ŽivotvČesku.cz režisérka oblíbené reality show Jana Rezková.

Reklama:

Poslední díl aktuální série Výměny manželek ukáže dvě rodiny, které žijí rozdílnými způsoby života. Rodina v České Třebové žije aktivně. Tráví čas společně při sportu nebo s přáteli. Maminka Eliška se navíc o sebe ráda stará, a tak navštěvuje solárium, chodí na nehty a na řasy a do posilovny.

Reklama:

Mladičká Kristýna, která rodila poprvé v sedmnácti letech, žije s partnerem naopak velice usedle. Nechodí do společnosti, nemají ani kamarády. Rodiče tří dcer žijí skromně a života si prý chtějí začít užívat až děti odrostou.

Kristýně se v novém domově líbí. Hned první den si vyzkouší práci číšnice za Elišku a po pár minutách přiznává, že je to velký »záhul«, neumí si ani představit, že by tam byla celý den. V průběhu Výměny si také vyzkouší, jaké to je cvičit v posilovně, a aby toho nebylo málo, náhradní manžel Vojta ji vezme na karneval, kde se ale Kristýna neumí bavit.

Poklidnou Výměnu manželek, kde hlavním rozdílem mezi účastníky byl zcela odlišný přístup k životu, okomentovala režisérka Jana Rezková.

"Jde o klasický průřez českými domácnostmi, kde si vyměněné manželky musí zvykat na zcela jiný chod života. Tady bylo hezky vidět, jak si paradoxně ti starší užívali život více než o deset let mladší partneři. I když »užívat si život« je relativní pojem a pro každého to znamená něco jiného," sdělila pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka Jana Rezková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: