Její účes kopírovaly ženy po celém světě. Kdysi krásná mrcha Valerie z Beverly Hills 90210 je dnes ale bez make-upu k nepoznání

Tiffany Thiessenová
Tiffany Thiessenová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2023

Český divák si americkou herečku Tiffany Thiessenovou (49) pamatuje především jako intrikánku Valerii Malonovou ze seriálu Beverly Hills 90210. Dvojnásobná maminka vypadá stále skvěle. Před pár dny ji zachytili fotografové, když šla koupit kávu - ve sportovním oblečení a nenalíčenou byste herečku a producentku asi jen těžko poznali. O hereččině pochůzce v Los Angeles se zmiňuje americký magazín Page Six.

Hvězda televizního seriálu Saved by the Bell, jenž byl populární v Americe, byla uprostřed týdne vyfotografována během pochůzek v Los Angeles. Pohledná brunetka, která v roce 1987 získala titul Miss Amerika Junior, si vyšla do města zcela nenalíčená a v ležérním oblečení. Na sobě měla černé atletické šortky, šedé tričko a hnědé pantofle. Bez make-upu by si jí v davu těžko nějaký fanoušek všiml. Když se ale herečka hodí do »gala«, zdá se, že od natáčení kultovního seriálu Beverly Hills nezestárla ani o den.

Herečka se proslavila takřka přes noc už v jejích 15 letech, kdy ztvárnila roli Kelly Kapowski v již zmíněném úspěšném seriálu Saved by the Bell na stanici NBC, jak píše magazín Page Six.

Do Beverly Hills nastoupila až v páté řadě, mezi ostatní herce ale rychle zapadla. Jako lstivá a záludná Valerie vnesla do seriálu negativní emoce, které konečně rozvířily dosud nekonfliktní vztahy mezi partičkou zlaté mládeže.

Přitažlivá brunetka, jejíž účes kopírovaly ženy po celém světě, ulovila kolegu a herce Briana Austina Greena alias Davida i v reálném životě. Pár spolu tvořili sedm let. V roce 2005 se ale představitelka Valerie provdala za herce Bradyho Smitha, s nímž má dvě děti. Druhé z nich porodila až ve 41 letech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.