Jennifer Lopezová je šťastná se staronovým mužem. Bývalý snoubenec popsal, jak se s rozchodem smiřuje

Jennifer Lopezová je po rozchodu s Rodriguezem šťastná
Jennifer Lopezová je po rozchodu s Rodriguezem šťastná
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2021

Zpěvačka Jennifer Lopezová (52) se letos v létě rozešla se snoubencem, sportovcem Alexem Rodriguezem (46). Rozchod následoval poté, co ho paparazzi přistihli s milenkou. Zatímco JLo našla štěstí po boku svého bývalého snoubence Bena Afflecka (49), její bývalý partner se s rozchodem stále vyrovnává po boku různých krásek. Popsal, jak se jemu a jeho dcerám, kterým byla zpěvačka pět let macechou, po definitivním odloučení daří.

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopezová je krásná žena, která prošla řadou neúspěšných vztahů a krachla jí hned 3 manželství. Sňatek téměř uzavřela i s profesionálním hráčem baseballu Alexem Rodriguezem, nakonec ale došlo k rozchodu poté, co se potvrdila jeho nevěra. Ačkoliv šlo jen o zálet, Jennifer mu neodpustila a vydala se vlastní cestou.

Aktuálně je JLo spokojená ve vztahu s Benem Affleckem, se kterým se dala znovu dohromady po letech odloučení. Rodriguez se s rozchodem vyrovnává po svém. "Věci se stávají. Lidé neumí přijímat změny pozitivně a to je něco, o co já se snažím. Jsem zkrátka vděčný za všechno, co za mě za posledních pár let potkalo," řekl sportovec v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

"Mám za sebou pět let úžasného života a skvělého partnerského vztahu. Já i mé dcery, Natasha a Ella, jsme se hodně naučili. Teď máme příležitost jít dál, říct si, že jsme prožili krásné roky a přemýšlet, jak to udělat, aby ty další byly ještě lepší," svěřil Alex Rodriguez, jak se mu daří po rozchodu s jednou z nejatraktivnějších hollywoodských umělkyň.

Nejvděčnější je nyní Rodriguez právě za své dcery. "Užíváme si spolu spoustu legrace. Je jim 13 a 16 a neustále se vyvíjejí, pracují na sobě a vytváří si nové cíle. V životě se těším hlavně na to, že je ještě další léta budu sledovat růst a měnit se v mladé dámy," dodal profesionální baseballista, který je aktuálně nezadaný a pouze si nezávazně užívá s kráskami.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.