Jennifer Lopezová prozradila recept na mládí. V 51 letech přiznala, jak dře na svojí vysněné postavě

Jennifer Lopezová je po rozchodu s Rodriguezem šťastná
Jennifer Lopezová je po rozchodu s Rodriguezem šťastná
Foto: Showpix
Publikováno: 8. 2. 2021

Jennifer Lopezová (51) je jednou z nejlépe placených hereček a zpěvaček latinského původu. Daří se jí na hudebním i filmovém poli a sklízí komplimenty za svůj vzhled, zástupy lidí obdivují její postavu a obličej, který jako by nenesl známky stárnutí. Jennifer říká, že se cítí mladá, ale stárnutí si přijde jednou pro každého, včetně jí samotné.

Svou kariéru odstartovala jako tanečnice, díky talentu se dostala až do televizních seriálů a pak začaly přicházet první nabídky na role. Později Jennifer Lopezová vyšla i na hudební dráhu a stala se z ní hvězda světového formátu, která dnes i v 51 letech okouzluje perfektní formou.

Jennifer se na svém profilu na Instagramu často chlubí fotografiemi a videi, na nichž vykonává fyzickou aktivitu. Cvičení vděčí za to, že je ve skvělé kondici, sama ale přiznává, že už si nenakládá tolik, jako dřív. "Už to není jako ve dvaceti, nebičuju se," řekla v rozhovoru pro web redonline.co.uk. Její mladistvý vzhled není otázkou plastických zákroků, ale pozitivního smýšlení.

"Už několik let si opakuji a skutečně si myslím, že jsem mladá. Stárnutí si přijde pro každého, ale je na nás, jak se s ním vyrovnáme, jak budeme silní," uvedla téměř nestárnoucí Lopezová

Podle Jennifer, když o sobě přemýšlíte jako o mladém člověku, má to na tělo i duši velký pozitivní vliv. "Silní můžete zůstat, udržet si to v hlavě a všechno bude skvělé," řekla matka dvou dětí s téměř bezchybnou postavou. V minulosti si Jennifer Lopezová dávala pořádně do těla, dnes na sobě pracuje s rozvahou.

Životní sen, který se stal skutečností. Rodačka z Brna toužila svůj život nasměrovat k tanci a pohybu, který pro ni znamenal radost a naplňoval ji. Jako mladá dívka se seznámila s doprovodnou zpěvačkou ikony světového popu Madonny (62) a dostala se do světa, o kterém mnozí sní. "Měly jsme spoustu tanečních vystoupení," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická Gabriela Mclain (42), která ve Spojených státech dosáhla nevídaných úspěchů a pomáhá hubnout celebritám.

"Byla jsem schopná vstávat v pět a hned běžet do posilovny. Nyní cvičím třikrát do týdne, baví mě jóga a tanec. Nesnažím se zlepšovat, chci se udržovat," doplnila zpěvačka a herečka, jejíž vzhled obdivují mnohé ženy.

Herečka a zpěvačka Petra Černocká (72) patří mezi slavné ženy, které popírají zákony stárn...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu