Jennifer Lopezová se pochlubila dcerou. Emme vyrostla v krásnou slečnu a slavné mamince jako by z oka vypadla

Zpěvačka, modelka a herečka Jennifer Lopezová
Zpěvačka, modelka a herečka Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2021

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopezová (52), ačkoliv na to rozhodně nevypadá, je padesátnicí a také dvojnásobnou matkou. Její třináctiletá dcera Emme začíná dospívat v krásnou mladou slečnu a mamince je podobná jako vejce vejci. Zdá se navíc, že se vydá v jejích stopách, zpěv jí je totiž velmi blízký.

Emme Anthonyová je dcerou Jennifer Lopezové a Marca Anthonyho. Přestože se její rodiče rozešli, s oběma má skvělý vztah. Fyzickou i mentální podobou jde ale mnohem víc do slavné maminky a už v jejích 13 letech je evidentní, že z ní bude jednoho dne velmi krásná žena. Jennifer v ní má věrnou kopii, a to nejen po fyzické stránce.

"Máma je prostě úžasná. Je to velmi silná osobnost, tak silná, že nevím, jak to popsat. Mohla bych o ní říct spoustu krásných věcí a slova nestačí na to, abych vyjádřila, jak moc mě inspiruje a jak moc ji mám ráda," řekla Emme v rozhovoru pro magazín Hello.

Se slavnými rodiči má Emme pohádkový život, navštěvuje prestižní školu a doufá, že jednoho dne bude stejně populární jako maminka. Velkou pěveckou show po jejím boku už má koneckonců za sebou. "Vystupovaly jsme spolu na Super Bowlu a bylo to naprosto dokonalé. Samozřejmě jsem měla příšernou trému, ale jakmile jsem byla na pódiu, strach ze mě opadl a vše šlo přesně tak, jak mělo," prozradila mladičká hudebnice.

Jennifer Lopezová se obě děti snažila dlouho držet stranou veřejného dění a jejich soukromí chrání dodnes. Uvědomuje si ale, že brzy budou ve věku, kdy budou chtít začít fungovat jako samostatné osobnosti a Emme už se do něj pomalu dostává. "Nesnažím se ji chránit jen před světly reflektorů a vším, co s nimi souvisí. Snažím se ji chránit i před nástrahami života, ale vím, že to není úplně ideální," řekla zpěvačka v pořadu Today with Hoda & Jenna.

Emme je připravená pomalu rozjíždět kariéru a drží se hesla, že čím dříve začne, tím lépe pro ni. Jennifer ji ale zatím drží zkrátka. "Nenechávám ji, aby se pouštěla do čehokoliv velkého. První velké veřejné vystoupení měla se mnou, byla pod mým dohledem a kdyby došlo na nejhorší, tak byla i pod mou ochranou. Učím ji, že není dobré skočit do neznámá a je lepší postupovat po krůčkách," svěřila Lopezová.

Dcera slavné zpěvačky zdědila ochranářský přístup po matce. Vzhledem k věku ji ale chránit nemůže a už vůbec nepřichází v úvahu, aby jí říkala, co má jak dělat. Proto se spoléhá na víru. "Mámě občas poradím a sem tam si mé rady vezme k srdci. Hlavně se za ni ale modlím, především před každým větším koncertem. Hodně během nich tančí, vytváří skutečnou show a mohla by se jednoduše zranit," vysvětlila Emme.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.