Reklama:

Jiří Krampol leží v ohrožení života na JIP. Našla ho kamarádka v bytě, herec nebyl při smyslech

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2024

Herec Jiří Krampol je znovu v nemocnici. Podle informací deníku Blesk.cz byl nalezen blízkou osobou ve vlastním bytě. Legenda českého filmu prý nebyla při smyslech. Je to přitom jen pár dní, kdy Krampol podepsal reverz a odešel z nemocnice, kde byl hospitalizován kvůli podezření na zápal plic. V pátek sanitka herce opět po jeho kolapsu převezla do nemocničního zařízení. Pro ŽivotvČesku.cz herec promluvil na konci února, v době, kdy byl hospitalizován kvůli namoženým zádům. "Mohou za to schody, chůze po schodech, asi jsem to »přepískl«," řekl »český Belmondo«.

Reklama:

Od nového roku musel Jiří Krampol strávit čas v nemocnici již několikrát. Kromě problému s kolenem byl hospitalizován kvůli bolestem zad, které si způsobil přehnaným tréninkem - chůzí po schodech. Herec rázně odmítal, že by měl problémy s dýchací soustavou. Ve středu byl ale podle informací Blesku.cz propuštěn z nemocnice na reverz, kde byl údajně kvůli podezření na zápal plic.

Reklama:

Nyní skončil Jiří Krampol v nemocnici zase. Podle blízké osoby z okolí herce ho našla ležet kamarádka v jeho bytě. "Jirka nebyl při smyslech," uvedl zdroj. Záchranka slavného herce převezla do Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí, jak uvedl manažer a fotograf Miloš Schmiedberger. Krampol prý leží na jednotce intenzivní péče.

Pro ŽivotvČesku.cz promluvil umělec na konci února, kdy ho trápily bolesti zad. "Trénuju chůzi ve dvou fázích, dopoledne mám procházku a cvičení a odpoledne mám chůzi do schodů. A schody jsem asi přepískl... Doktoři mě upozornili, že při té chůzi může dojít k bolestem v oblasti zad. A to se stalo," sdělil pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol, který si s bolavými zády prý špatně sedl. A problém byl na světě. Nyní je hercův stav zřejmě o dost vážnější.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: