Jiří Krampol musel do nemocnice. Na chvíli usedl na vozíček. Pomohla mi Zuzana Bubílková, prozradil

Herec Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Herec Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2021

V pondělí se Jiří Krampol (83) objevil v pražské motolské nemocnici. Mnohé zaskočil, když se na chodbě zařízení objevil na vozíčku. Naštěstí se mu nic vážného nestalo. "Šel jsem na pravidelnou kontrolu, šla se mnou Zuzana Bubílková. A protože výtah byl daleko, tak zřízenec mě odvezl na vozíčku," popsal pro ŽivotvČesku.cz herec a moderátor.

Oblíbená tvář řady někdejších pořadů prozradila, že šla na pravidelnou kontrolu s kolenem. "Doprovodila mě Zuzana Bubílková, protože ten lékař je její známý. Před lety jsem si potrhal v koleni vazy a tak chodím na pravidelné kontroly. Nic vážného to nebylo. Už odpoledne jsem normálně cvičil ve fitness centru," popsal Jiří Krampol pro ŽivotvČesku.cz svou návštěvu nemocnice, která pro mnohé mohla vypadat velmi dramaticky. Zejména, když se nechal vézt na vozíčku.

"Jsem v pořádku, ale lékaře musím zkrátka navštívit. Nejmladší nejsem," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol, který po smrti své milované manželky Hany našel velkou oporu v kolegyni Zuzaně Bubílkové, se kterou pracuje na řadě projektů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.