Jiří Krampol okomentoval konflikt Zuzany Bubílkové a Dády Patrasové, kdy idol dětských srdcí použil proti moderátorce slova jako trapná a zapšklá

Herec Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Herec Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 7. 2022

Od okamžiku, kdy si moderátorka Zuzana Bubílková (70) udělala legraci z Dády Patrasové (66), když ve svém příspěvku na sociální síti napsala, že má po běhu žízeň jako Dáda, se rozpoutala mezi oběma internetová »válka«. Hvězda dětských pořadů si nenechala nic líbit a Zuzanu Bubílkovou označila jako trapnou a zapšklou. K jejich sporu se pro ŽivotvČesku.cz vyjádřil Jiří Krampol (84), který obě dámy velice dobře zná. S komičkou ještě nedávno úzce spolupracoval a manželku Felixe Slováčka (79) poznal v době, kdy ani nebyla plnoletá, a přátelí se spolu celý život.

O internetové přestřelce bylo napsáno mnohé. Přitom se původně mělo jednat jen o nevinný vtípek. "Vůbec to nebylo myšleno nějak útočně na nikoho. Byla jsem běhat a měla jsem žízeň, tak jsem si dala nealkoholické pivo. Všimla jsem si, že mi příspěvek komentovala Dáda, ale nerozumím tomu. Dáda taky mívá žízeň, každý míváme občas pořádnou žízeň," řekla pro ŽivotvČesku.cz Zuzana Bubílková s tím, že její příspěvek neměl nikoho urazit.

Herec Jiří Krampol, který se s oběma aktérkami přestřelky dobře zná, nastínil, jak na celou věc pohlíží on osobně. "Jejich spor mě vůbec nezajímá a ani to nechci komentovat. Jen by se to otočilo proti mně. Proti Zuzaně Bubílkové nic nemám a Dádu Patrasovou znám od šestnácti let. Jen je mi líto, že se dostává do takových situací," řekl k celé rozepři uznávaný dabér pro ŽivotvČesku.cz.

Jelikož se bývalý kaskadér před časem nerozešel s moderátorkou humoristických pořadů v nejlepším, nabízelo by se, že proti ní bude zaujatý. "To určitě ne. Paní Bubílková je úspěšný člověk, jen se žánrově rozcházíme," popsal pro ŽivotvČesku.cz svůj vztah k oblíbené bavičce.

Do hádky se Zuzanou Bubílkovou se následně přidala ještě spisovatelka Radka Třeštíková (41), jejíž nevhodný outfit, který vynesla na filmovém festivalu v Karlových Varech, moderátorka napodobila. Na to pak Dáda Patrasová reagovala příspěvkem »Bubílková je trapná a zapšklá«.

Kromě komentářů na sociálních sítích se ale ani jedna z dam k situaci veřejně nevyjádřila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.