Jiří Krampol promluvil o nové partnerce a bez emoce svěřil, jak prožívá lásku k mladší ženě. Také uvedl, že na tom ale zdravotně není dobře

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 6. 2022

I když je moderátor Jiří Krampol (83) opět zamilovaný, do budoucna příliš nehledí. "Nic se nedá plánovat," řekl mnohoznačně redakci ŽivotvČesku.cz. Jediná láska, která ho nikdy neopustila je ta ke sportu. Pochlubil se, že stále pravidelně cvičí, a to i přesto, že po zdravotních potížích, kvůli nimž dokonce skončil v nemocnici, ještě není stále úplně v pořádku.

Pohyb provází úspěšného herce celý život. Při jeho povolání to byla nutnost, nyní zase ví, že je to jediná možnost, jak se udržet ve formě. "Cvičím stále a pravidelně, ale už nedělám silové věci. Zkrátka už nemůžu jako dřív. Jednak jsem starý a pak to nejde kvůli prodělanému zápalu plic. Ale věnuji se například i plavání," prozradil bývalý kaskadér redakci ŽivotvČesku.cz.

Že je i přes svůj pokročilejší věk stále aktivním sportovcem, potvrzuje i skutečnost, že míří do Tunisu na Džerbu, kde se kromě koupání v moři bude věnovat hlavně tenisu. Kromě sportu ho o prázdninách čekají i nejrůznější pracovní povinnosti.

"Léto budu mít rozdělené, nebudu jen odpočívat. Mám tam nějakou práci jako Humoriádu, dokončuji film, budu natáčet 7 pádů Honzy Dědka a tak dále," odtajnil herec pro ŽivotvČesku.cz své plány.

Poslední dobou ale bylo hercovo jméno skloňováno zejména s jeho novou známostí. K tomu, zda si s partnerkou dokáže představit budoucnost se vyjádřil následovně: "Plánovat člověk nic nemůže, ale teď je to v pořádku, je to dobrý."

Přesně tak popsal dabér Jeana-Paula Belmonda (†88) pro ŽivotvČesku.cz vztah s mladší partnerkou, která nechce být medializována a on její přání plně respektuje. Jiří Krampol byl v minulosti čtyřikrát ženatý. Jeho poslední manželka Hana (†59), která se léčila se závislostí na lécích, zemřela předloni v létě na komplikace související s krvácením prasklého vředu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.