Jiří Krampol promluvil o vztahu se Zuzanou Bubílkovou. Není to tak, že bychom spolu bydleli, říká

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2021

Delší dobu se spekuluje o tom, že vztah Jiřího Krampol (83) a Zuzany Bubílková (68) přerůstá z pracovní roviny do té partnerské. Ale realita je jiná. Oblíbený herec a moderátor prozradil, že se svou kolegyní si má rozhodně o čem povídat, ale jejich vztah je jen v rovině pracovní. "Jsme kolegové, natáčíme spolu a není to tak, že bychom spolu bydleli. Jen spolu pracujeme," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol.

Oba moderátory zasáhl nepříznivý osud v lásce. Se svým prvním manželem se Zuzana Bubílková rozvedla poté, co v roce 1982 emigroval, a je tak bez závazků. Jiří Krampol se stal loni v srpnu vdovcem, když náhle zemřela jeho milovaná žena Hana (†59).

Na řadě společenských akcí se později začal moderátor objevovat ve společnosti své kolegyně. "Zuzana Bubílková je velmi pracovitý a chytrý člověk. Natáčíme spolu, máme si o čem povídat, ale není to tak, jak se pořád spekuluje, že bychom měli nějaký vztah. Nebydlíme spolu, nic takového není," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol.

Zuzana Bubílková sice žije řadu let sama ve svém bytě, ale na společné bydlení s mužem také nemá zatím ani pomyšlení. "Jsme už ve věku, kdy každý potřebuje své soukromí," řekla pro ŽivotvČesku.cz již dříve s úsměvem moderátorka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.