Jiří Krampol se dal na hubnutí. Začal jsem cvičit, ale dietu nedržím, říká. Pochlubil se, kolik kilogramů už shodil

Nextfoto
Herec a moderátor Jiří Krampol
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 15. 7. 2021

Herec a moderátor Jiří Krampol v neděli oslavil 83. narozeniny. Ani věk ho nezastaví v tom, aby na sobě a na svém vzhledu neustále pracoval. Po náročném lockdownu, kdy trávil spoustu času doma, se rozhodl zhubnout a zatím se mu daří. "Shodil jsem pět kilo," pochlubil se Jiří Krampol pro ŽivotvČesku.cz a popsal, proč je pro něj pohyb důležitý.

O Jiřím Krampolovi je známo, že na svůj věk nevypadá a ani jeho tělesná schránka mu neodpovídá. V 83 letech je ve výborné kondici a vliv na jeho formu má i fakt, že je celý život téměř neustále v pohybu a nedovolí si zlenivět. Stejně jako na mnohých dalších, i na něm se lockdown způsobený koronavirem podepsal. Moderátor a herec se ale znovu pustil do práce na sobě samotném a ta už nese výsledky.

"Začal jsem cvičit, chodím víc ven, ale žádnou dietu nedržím, jen jím míň, než jsem jedl. Byl jsem zavřený dlouho doma a bylo to vidět, shodil jsem pětkilo, potřebuji ještě tak tři,” popsal Krampol pro ŽivotvČesku.cz, jakým způsobem se rozhodl zbavovat nadbytečných kilogramů.

Pro Jiřího Krampola nemá cvičení přínos pouze v momentě, kdy chce hubnout. Skvělý vzhled je jen bonusem k tomu, že je jeho tělo zdravé, funguje tak, jak má a nemá zbytečné bolesti způsobené nedostatkem pohybu.

"Když cvičíte, tak jsou svaly prokrvené a je to dobré, ale když přestanete cvičit, tak vás bolí úplně všechno. Snažím se udržovat," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz oblíbený herec a moderátor, který dokáže v posilovně vytřít zrak i mladším sportovcům.

Herečka Roseanne Barrová (69), která je nejlépe známá ze sitcomu Roseanne, byla celý život...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu