Jiří Paroubek se na večírku Františka Janečka pochlubil partnerkou. Odhadl, kdo bude dalším premiérem České republiky

Jiří Paroubek se svou partnerkou
Jiří Paroubek se svou partnerkou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2021

Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (69) a jeho partnerka Gabriela Kalábková (45) byli mezi slavnými osobnostmi, které dorazily na narozeninový večírek hudebního producenta Františka Janečka (77). Expremiér promluvil také o tom, kdo se podle něj po volbách do Sněmovny může stát premiérem. "Oslava byla fajn, s Františkem jsem hezky poklábosil. Premiérem bude patrně někdo z ANO," řekl Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz.

Na narozeninovou oslavu Františka Janečka dorazila spousta známých osobností, nejen jeho kolegové z hudební scény. Mezi hosty byl i Jiří Paroubek, kterému dělala doprovod přítelkyně Gabriela. Přestože se partneři původně příliš zdržet nechtěli, nakonec si večírek velmi užili.

"Oslava byla fajn, s Františkem jsem hezky poklábosil. Původně jsme chtěli odejít krátce po blahopřání, ale nakonec jsme se zdrželi čtyři hodiny. V závěru jsme si popovídali s Jirkou Krampolem, byla to velmi vydařená akce," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, jak s přítelkyní párty prožil.

Už za necelý měsíc proběhnou sněmovní volby. Podle aktuálních předvolebních průzkumů má největší šanci na vítězství hnutí ANO, v závěsu na druhé a třetí pozici jsou koalice SPOLU a PirStan. Podle bývalého předsedy vlády může, ale nemusí být premiérem znovu Andrej Babiš (67).

"Premiérem bude patrně někdo z ANO. Nemusí to být nutně Andrej Babiš, ale někdo z toho hnutí by po volbách premiérem být mohl," odhadl Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz, kdo bude po volbách novým či staronovým předsedou vlády.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu