Jiří Paroubek se na večírku Františka Janečka pochlubil partnerkou. Odhadl, kdo bude dalším premiérem České republiky

Jiří Paroubek se svou partnerkou
Jiří Paroubek se svou partnerkou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2021

Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (69) a jeho partnerka Gabriela Kalábková (45) byli mezi slavnými osobnostmi, které dorazily na narozeninový večírek hudebního producenta Františka Janečka (77). Expremiér promluvil také o tom, kdo se podle něj po volbách do Sněmovny může stát premiérem. "Oslava byla fajn, s Františkem jsem hezky poklábosil. Premiérem bude patrně někdo z ANO," řekl Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz.

Na narozeninovou oslavu Františka Janečka dorazila spousta známých osobností, nejen jeho kolegové z hudební scény. Mezi hosty byl i Jiří Paroubek, kterému dělala doprovod přítelkyně Gabriela. Přestože se partneři původně příliš zdržet nechtěli, nakonec si večírek velmi užili.

"Oslava byla fajn, s Františkem jsem hezky poklábosil. Původně jsme chtěli odejít krátce po blahopřání, ale nakonec jsme se zdrželi čtyři hodiny. V závěru jsme si popovídali s Jirkou Krampolem, byla to velmi vydařená akce," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, jak s přítelkyní párty prožil.

Už za necelý měsíc proběhnou sněmovní volby. Podle aktuálních předvolebních průzkumů má největší šanci na vítězství hnutí ANO, v závěsu na druhé a třetí pozici jsou koalice SPOLU a PirStan. Podle bývalého předsedy vlády může, ale nemusí být premiérem znovu Andrej Babiš (67).

"Premiérem bude patrně někdo z ANO. Nemusí to být nutně Andrej Babiš, ale někdo z toho hnutí by po volbách premiérem být mohl," odhadl Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz, kdo bude po volbách novým či staronovým předsedou vlády.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.