Jiří Paroubek vyrazil na dovolenou do Francie. Zaskočila ho komplikace partnerky Gabriely. Pak dojde na soud s Petrou

Jiří Paroubek a manželka Petra
Jiří Paroubek a manželka Petra
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2021

Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (68) se rozhodl pro dovolenou ve Francii. V sobotu odletěl do Německa, odkud přestoupil na let do země proslavené zejména vinařskými oblastmi. Úvod dovolené ale stráví sám, jeho partnerka Gabriela Kalábková (44) totiž skončila v karanténě. "Vrátila se ze Španělska a nastoupila do pětidenní karantény, takže za mnou přiletí," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz bývalý politik, který se během prázdnin bude rozvádět.

Jiří Paroubek chce ve Francii strávit celkem 8 dnů. Do té doby by za ním měla přiletět jeho partnerka, se kterou se následně přesune do Rakouska. "Mám to bohužel komplikované, protože Gábina byla se synem ve Španělsku, takže za mnou dorazí až 15. července. Teď musí být 5 dnů v karanténě. Pak vyrazíme do Rakouska a také se podíváme ke mně na chatu," prozradil někdejší premiér ČR pro ŽivotvČesku.cz plány na léto.

Na dovolené tak Jiří Paroubek bude sbírat síly do dalšího soudního stání se stále manželkou Petrou Paroubkovou (47). Půjde o rozvod. Ten se měl konat už letos v dubnu, nakonec se stání ale nekonalo, když se ze zdravotních důvodů Petra Paroubková z jednání omluvila.

Úřadující předsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková se netají tím, že v říjnových volbách doufá ve dvojciferný výsledek. Jako šéfka strany, která vychází z charakteristických prvků pravice a profiluje se jako společensky konzervativní a nacionálně ekonomický politický subjekt, věří, že lidé dají šanci mladším stranám než těm tradičním. A politička má rozhodně šance bodovat u mužů, vždyť se podle některých hlasů pyšní prvotřídní postavou. "Celý život jsem sportovala," řekla pro ŽivotvČesku.cz pohledná zrzka.

"V závěru srpna je datum rozvodu. Uvidíme, jestli tam Petra přijde. Ale doufám, že už se dostaví a že tentokrát to už bude," dodal Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz, kdy dojde oficiálně k ukončení manželství. Po rozvodovém stání není všemu ještě konec. Podle Jiřího Paroubka ještě musí dojít k majetkovému vyrovnání, což bude podle něj »boj« na dalších pár let.

Akční herec Jason Statham (55) si čas od času musí dát pauzu od náročného natáčení filmů, ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.