Jiří Paroubek zhubnul téměř 20 kilogramů. Popsal, co mu v boji s váhou významně pomohlo

Jiří Paroubek na dovolené ve Francii
Jiří Paroubek na dovolené ve Francii
Foto: Se svolením Jiřího Paroubka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2021

Bývalý politik Jiří Paroubek (68) se posledních pět let výrazně vizuálně změnil. Podařilo se mu totiž shodit téměř 20 kilogramů. Sám přiznal, že největší roli sehrála v jeho hubnutí změna stravy. "Začal jsem jíst zdravě a hlavně jsem přestal pít alkohol, zejména pivo," svěřil pro ŽivotvČesku.cz bývalý předseda vlády.

Paroubkova proměna začala na intenzitě zejména v období, kdy mu zkrachovalo manželství zatím se stále manželkou Petrou (47), se kterou se v srpnu bude rozvádět. Bývalý politik tehdy začal pracovat na své proměně.

"Aktuálně mám za tu dobu zhruba 18 až 20 kilogramů dole. Přispěla k tomu nejvíce změna stravy a přestal jsem pít pivo a tvrdý alkohol, víno si dám jen příležitostně. Denně hodinu až dvě cvičím a nadváha se postupně začala ztrácet," popsal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek.

S hubnutím nepřestal ani po skvělém výsledku, na kterém roky pracoval. Aktuálně má za sebou dovolenou ve Francii a Rakousku, které pojal sportovně. Kromě čínských terapeutických cviků denně uplaval tři kilometry a nevynechal několikahodinové procházky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.