Jitka Čvančarová vyměnila extravagantní modrou róbu za nenápadné šaty. Stylista slavných tváří vyřkl ortel

Herečka Jitka Čvančarová
Herečka Jitka Čvančarová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2021

Jednou z nepřehlédnutelných dam na červeném koberci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech byla rozhodně herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová (43). Vynesla objemnou modrou róbu, kterou na sebe strhla mnoho pozornosti. Na nejnovějších fotografiích z Karlových Varů se objevila v mnohem střídmějším oblečení a stylista jí vysekl poklonu. "Jednoduchost jí opravdu sluší. Co se týká líčení a vlasů, tak super. Byla krásně upravená," řekl stylista hvězd Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Jitka Čvančarová se na zahájení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech ukázala ve velmi zajímavé róbě, která vyvolala rozporuplné reakce mezi stylisty i jejími fanoušky. Objemnými modrými šaty na sebe nepochybně strhla pozornost, zdá se ale, že do konce významné kulturní události už hodlá volit spíše střídmější modely.

Na cestu do Spa Hotelu Thermal zvolila oblíbená herečka jen nevýrazné černé šaty s koženou bundou, které doplnila jemně béžovými lodičkami na podpatku. Zatímco její předchozí model mnohé nenadchl, podle stylisty se tentokrát trefila do černého a oblékla si přesně to, co k ní sedí a co jí sluší.

"Já si myslím, že tohle je Jitky civilní oblečení na denní nošení. Jednoduchost jí opravdu sluší, i když nejsem zastáncem černé barvy, tak mi tento model připadá fajn. Jednoduše střižené šaty doplnila koženou bundou a nude boty stále vedou, jsou příjemným oživením. Za mě má určitě plus," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček.

Jitka Čvančarová si na výbornou poradila i s make-upem a účesem. "Co se týká líčení a vlasů, tak super. Byla krásně upravená. Jitka je půvabná, má nádherný obličej a skutečně jí to slušelo," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz, jak celkově hodnotí hereččin look.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.