Jitka Schneiderová se pochlubila dcerou. Sofie Anna je kopií maminky a roste do krásné mladé dámy

Herečka Jitka Schneiderová
Herečka Jitka Schneiderová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 7. 2021

Herečka Jitka Schneiderová (48) je maminkou krásné dcery. Z dovolené v Řecku se pochlubila snímkem s patnáctiletou Sofií Annou, která jako by mamince z oka vypadla. Vztah mezi nimi je navíc ukázkový. "S ní je život krásnější! Být mámou miluju," napsala Jitka Schneiderová na sociální síť.

V roce 2006 přivedla Jitka Schneiderová na svět dceru Sofii Annu, jejímž otcem je herec David Švehlík. Přestože rodiče spolu již nejsou, dceru vychovávají společnými silami a roste z ní krásná mladá dáma, která kdyby chtěla, má slibnou budoucnost v modelingu či herectví.

Společným snímkem z dovolené v Řecku se Schneiderová pochlubila na sociální síti a poodhalila, jaký vztah s dcerou má. "K seriózní matce mám občas daleko. Doufám, že mi to zůstane a vnoučata to ocení," napsala oblíbená herečka na Instagram.

Muzikant Jordan Haj (32) přiznal psychické problémy a vypadávání vlasů kvůli alopecii. Velkou oporou mu je partnerka Emma Smetana (33). Když se objeví lysiny, tak se Jordan podle svých slov začne cítit jako netvor. Problémy s plešatostí zažil také kolega z hudební branže Bohuš Matuš (47). Pro Jordana má slova plná podpory a naděje. "Jak člověk stárne, tak si zvyká. Ať se Jordan vykašle na to, co říkají lidi, důležité je, jak se cítí on sám," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Sofie Anna jako by slavné mamince z oka vypadla a je jasné, že je alespoň po vzhledové stránce její kopií. Přestože jí je 15, Jitku Schneiderovou pubertálním chováním netrápí. "Nechci to zakřiknout a možná mi nebude někdo věřit, ale zatím – a snad to tak zůstane – nemáme žádný problém," řekla herečka v rozhovoru pro magazín Marianne.

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši...

To, jak moc k sobě mají maminka s dcerou blízko, je vidět i na sociálních sítích, kde se na společných snímcích usmívají či objímají a Jitka Schneiderová v komentářích své dceři často vyjadřuje lásku a obdiv.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.