Jolana Voldánová na křtu knihy ohromila postavou jako lusk. Popsala, jaká její vášeň se s udržováním štíhlé linie neslučuje

Moderátorka Jolana Voldánová
Moderátorka Jolana Voldánová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2021

V pražském Divadle Lucie Bílé proběhl křest knihy Sexy dorty pekaře a cukráře Josefa Maršálka (39), na který dorazilo mnoho slavných tváří. Mezi nimi byla i moderátorka Jolana Voldánová (52), která vypadala téměř stejně tak skvěle, jako když se začala poprvé objevovat na televizních obrazovkách. "Rozhodně pro to nedělám nic extra," řekla Jolana Voldánová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, proč je pro ni složitější nepřibírat.

Cukrář a pekař Josef Maršálek, kterého si lidé pamatují především z pořadu Peče celá země, pokřtil novou knihu s názvem Sexy dorty. Akci si nenechala ujít ani moderátorka Jolana Voldánová, která si z ní odnesla samé dobré dojmy. "Užila jsem si to moc, Pepa Maršálek je fantastický chlap, skoro bych řekla téměř renesanční v tom nejlepším slova smyslu. Je laskavý, přátelský a hlavně umí skvěle to, co dělá," řekla pro ŽivotvČesku.cz Jolana Voldánová.

Nešlo si nevšimnout, že jedna z nejznámějších rozhlasových a televizních tváří snad zapomíná stárnout. Vypadá stále skvěle a postavu jako lusk na křtu předvedla v černých šatech s volány a vysokých kozačkách. Pro pleť dle svých slov nic zvláštního nedělá, ale přiznává, že jako člověk, který se rád odreagovává u pečení sladkých dobrot, si musí váhu hlídat.

"Ani chvilku se nezastavím, možná v tom je ten recept. Nebo je v tom nějaká genetika, ale rozhodně pro to nedělám nic extra. Snažím se moc nepřibírat, i když musím říct, že zrovna ve spojení s tou cukrařinou, která se mi líbí a baví mě, to není lehké. Pečení je taková moje pozdní vášeň, objevila jsem, že si u toho člověk vyčistí hlavu a přijde na jiné myšlenky, ale se štíhlou linií se to zrovna neslučuje. Člověk to musí udržet v rozumném poměru nebo to kompenzovat pohybem," dodala Jolana Voldánová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.