Jsou spolu 20 let, ale o partnerovi Ivy Kubelkové toho lidé moc neví. Záhadný Georg Jirasek promluvil o svém jménu

Iva Kubelková a Georg Jirasek
Iva Kubelková a Georg Jirasek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2022

Moderátorka Iva Kubelková (45) a Georg Jirasek (64) tvoří už dvacet let šťastný pár a jsou též rodiči dvou krásných dcer. Manžel první vicemiss z roku 1996 byl vždy ale trochu opředen záhadou a příliš toho o sobě neřekl. Hodně lidí se třeba pozastavuje nad jeho jménem. Oproti tomu o krásné moderátorce se toho více významně více. "Myslím si, že drobnosti jsou důležité. Kdykoliv odcházím z domu, tak si dáme pusu," prozradila Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz, co stojí za tím, že je v manželství spokojená.

Jejich vztah patří mezi nejstabilnější v českém showbyznysu. O tom, že trvá už dvě desítky let, informovala sympatická brunetka nedávno na sociální síti Instagram. 

"IVA20 je slevový kód na 20letý vztah, který jsem na začátku našeho vztahu zadala do systému. Tak ho posílám všem, kteří to potřebují. 20 let spolu! 20 let mě nese na svých bedrech. Láska, respekt a vzájemný obdiv. Zní to tak snadně a není. Najít v životě spřízněnou duši, se kterou můžete tvořit pár a vytvořit rodinu, je dar a já si ho vážím. A nikdo mi to nezkazí. Přeji to všem," napsala mimo jiné v příspěvku.

Modelku i po letech na umělci, který pochází z Německa, přitahuje spousta věcí. "Vážím si na něm všeho, jeho osobnosti, jak je moudrý a jaký má přehled. Také má vždy otevřenou náruč, je chápající a empatický," prozradila kráska pro ŽivotvČesku.cz.

Kdo ale vlastně záhadný Georg Jirasek je, to řada lidé přesně neví. "Narodil jsem se v Čechách v napůl sudetské rodině. Maminka byla Němka, příbuzní byli odsunuti po roce 1945, ale její tatínek měl klempířskou firmu v Karlových Varech a toho si tu nechali. Já jsem sám odešel do Německa až v roce 1986," řekl před časem Georg Jirasek pro Magazín MF Dnes s tím, že svou osudovou ženu poznal, když chodila před řadou let s hokejistou Jaromírem Jágrem (50).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.