Julián Záhorovský natáčel film po boku Jiřího Langmajera. Byl to velký zážitek, ale herecké ambice nemám, říká

Zpěvák Julián Záhorovský
Zpěvák Julián Záhorovský
Foto: Se svolením Juliána Záhorovského
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2021

Zpěvák Julián Záhorovský (36) patří mezi osobnosti, jejichž kariéře významně pomohla televizní talentová soutěž. Po jejím odvysílání v roce 2004 si dokázal udržet fanouškovskou základnu, vybudovat velké jméno a vydat písně, které si posluchači oblíbili. Nyní si vyzkoušel i roli herce a objeví se v celovečerním filmu. "Natáčení byl velký zážitek, už jen díky tomu, že jsem mohl vidět nejen Jiřího Langmajera (55), ale i další herce," řekl Julián Záhorovský pro ŽivotvČesku.cz.

Julián Záhorovský nazpíval píseň Skrytý city k filmu Po čem muži touží. U toho ale neskončil, nazpíval píseň i ke druhému dílu a rovnou si ve filmu střihl i malou nemluvenou roli. Před kamerou stál po boku zkušeného herce Jiřího Langmajera a na sociální síti se fanouškům svěřil, že pro něj jde o velkou čest. Profesně ale nehodlá přeběhnout k herectví a nadále se chce věnovat hudbě.

"Natáčení byl velký zážitek, už jen díky tomu, že jsem mohl vidět nejen Jiřího Langmajera, ale i další herce. Ani se nedá říct, že bych jim sekundoval, jen jsem seděl u stolu. Pro film jsem dělal hlavně píseň, než že bych měl herecké ambice. Když jsem si zahrál po boku takových lidí, už se nemám herecky ani kam posouvat," řekl pro ŽivotvČesku.cz Julián Záhorovský.

Účastník první řady SuperStar doufá, že nejde o jeho poslední soundtrack. "K filmu jsem dělal píseň a je to určitě velký kariérní posun. Doufám, že to není můj poslední song k filmu, chtěl bych udělal písničku i k nějakému seriálu, tak třeba je to mezikrok. Jsem velmi vděčný režisérovi Rudolfu Havlíkovi, že mi dal příležitost a že mi natolik věří, že mi takový úkol svěřil," popsal zpěvák pro ŽivotvČesku.cz, čeho by chtěl do budoucna dosáhnout.

Pro fanoušky nyní hudebník chystá své první zcela autorské album. "Píseň z filmu bude i na mé nové desce, kterou jsem točil během covidu. Natáčím ji s producentem Borisem Carloffem, který tady v Čechách spolupracoval například s kapelou Kryštof či Davidem Kollerem," dodal Julián Záhorovský pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jeho příznivci se desky dočkají v období jara.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.