Julius Oračko ze seriálu Most! prozradil, jak dnes žije. Živí mě stavebnictví, s Godlou občas točím, říká

Zdeněk Godla a Julius Oračko
Zdeněk Godla a Julius Oračko
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2020

Herec Julius Oračko, který v divácky velmi úspěšném seriálu Most! ztvárnil gaunera Laca, už dávno není mužem, který by měl problémy se zákonem jako tomu v minulosti. Dnes je zodpovědný člověk, který díky seriálu našel nové životní šance. "Pořád hraji a pracuji ve stavebnictví jako koordinátor," řekl pro ŽivotvČesku.cz herec.

Julius se netají tím, že byl závislý na drogách, kradl a ve vězení si pobyl pěknou řádku let. Jenže dnes už je všechno jinak. Díky roli ve slavném českém seriálu se změnil.

"Pracuji už rok jako koordinátor ve stavební firmě. Jsem rád, že jsem tu práci získal. Po seriálu MOST! jsem si zahrál pár menších rolí, a to stále dělám. Zahrál jsem si nedávno ve filmu The Marco Effect, což je dánská produkce a pro Českou televizi se Zdeňkem Godlou jsme točili snímek Ombudsman. Dělám, co mě baví a myslím, že se mi daří," prozradil pro ŽivotvČesku.cz nadaný herec, jak dnes žije.

Dnes už je Julius vzorný muž, který žije dobrý život. Má rodinu, kterou by nechtěl zklamat. "Rodina je na prvním místě a pro mě hnací motor," dodal Julius, který si prý nejvíce užívá, když se může objevit před filmovou kamerou. Do budoucna by si přál velkou roli.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.