Agáta Hanychová nemá štěstí v lásce. Rozchody střídají další neúspěšné vztahy. Jde o typ nestálé osobnosti, míní odborník

Bývalá modelka Agáta Prachařová
Bývalá modelka Agáta Prachařová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2021

Láska a vztahy jsou mnohdy komplikovanou součástí života - najít toho pravého nebo tu pravou zkrátka není snadné. Pro modelku a maminku dvou dětí Agátu Hanychovou (36) představuje hledání vhodného partnera cestu, která ještě nenašla své naplnění. Má za sebou několik nevydařených vztahů a střídání mužů v jejím životě je poněkud chaotické. "Tohle je typ tzv. nestálé osobnosti, je tam zřejmá nestálost ve veškerém konání. U těchto lidí vzniká problém, který jim pak komplikuje život, protože nejsou schopni setrvat v nějakém pevnějším vztahu," vysvětlil uznávaný psychiatr Jan Cimický.

Lásky a rozchody v životě Agáty Hanychové jsou něčím, co ji provází dlouhé roky. Krásná bývalá modelka, která je mimo jiné maminkou dvou dětí – desetiletého syna Kryšpína a rozkošné dcery Mii (3), nemá v oblasti vztahů příliš velké štěstí. Jejími partnery byli například hokejista Jiří Hudler (37), automobilový závodník Jan Charouz (34), herec a hudebník Jakub Prachař (37), za něhož se i provdala, nebo motokrosový závodník Jan Brabec (38). Nevydržela ani láska s uměleckým truhlářem Adamem Reiterem. Krátce po jejich rozchodu oznámila, že jejím novým vyvoleným je podnikatel Jan Loskot (45). Ale i tento vztah se po čtyřech měsících rozpadl.

"Tohle je typ tzv. nestálé osobnosti, je tam zřejmá nestálost ve veškerém jejím konání. Víceméně to člověka provází celý život, i když už dávno není adolescent, ale osoba s nějakou životní zkušeností. Stejně se u tohoto typu lidí tento rys projevuje a pak jim komplikuje život, protože nejsou schopni setrvat v nějakém pevnějším vztahu – týká se to nejen partnerství, ale například i ukotvení v pracovním zařazení. Určité procento takových lidí je. Jsou zkrátka nestálí, nestálost je jejich hlavní dominantní vlastností," vysvětlil psychiatr Jan Cimický pro ŽivotvČesku.cz.

V umělecké branži se řadí k nadaným zpěvačkám a patří mezi hvězdy české muzikálové scény. Michaela Nosková (38) je známá i svými vlasovými proměnami. Za dobu svého působení v showbyznysu už vystřídala nejrůznější odstíny a střihy. Její účesy zhodnotil kadeřník celebrit Jan Jirka (28) a uvedl, která změna je nejpovedenější. "Příliš syté červené odstíny na ní působí velmi lacině, ve chvíli, kdy rudou »záři« vystřídá světlejší, měkčí a přirozený měděný tón, tak dostává Míša šmrnc a nepůsobí to tvrdě. Světlejší měděno-medové vlasy jí sedí nejvíce," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Agáta Hanychová zatím sice nenašla toho pravého, ale štěstí a radost jí přináší její děti, kterým se jako máma věnuje na maximum. Je hodně aktivní na sociálních sítích, kde se se sledujícími dělí například o každodenní zážitky a výlety s rodinou. Ačkoli má za sebou dvě těhotenství, udržuje si štíhlou postavu a vypadá skvěle.

Modelka a dvojnásobná máma Agáta Hanychová (35) nikdy neměla problém říct vlastní názor. A...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu