Agáta Hanychová nemá štěstí v lásce. Rozchody střídají další neúspěšné vztahy. Jde o typ nestálé osobnosti, míní odborník

Bývalá modelka Agáta Prachařová
Bývalá modelka Agáta Prachařová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2021

Láska a vztahy jsou mnohdy komplikovanou součástí života - najít toho pravého nebo tu pravou zkrátka není snadné. Pro modelku a maminku dvou dětí Agátu Hanychovou (36) představuje hledání vhodného partnera cestu, která ještě nenašla své naplnění. Má za sebou několik nevydařených vztahů a střídání mužů v jejím životě je poněkud chaotické. "Tohle je typ tzv. nestálé osobnosti, je tam zřejmá nestálost ve veškerém konání. U těchto lidí vzniká problém, který jim pak komplikuje život, protože nejsou schopni setrvat v nějakém pevnějším vztahu," vysvětlil uznávaný psychiatr Jan Cimický.

Lásky a rozchody v životě Agáty Hanychové jsou něčím, co ji provází dlouhé roky. Krásná bývalá modelka, která je mimo jiné maminkou dvou dětí – desetiletého syna Kryšpína a rozkošné dcery Mii (3), nemá v oblasti vztahů příliš velké štěstí. Jejími partnery byli například hokejista Jiří Hudler (37), automobilový závodník Jan Charouz (34), herec a hudebník Jakub Prachař (37), za něhož se i provdala, nebo motokrosový závodník Jan Brabec (38). Nevydržela ani láska s uměleckým truhlářem Adamem Reiterem. Krátce po jejich rozchodu oznámila, že jejím novým vyvoleným je podnikatel Jan Loskot (45). Ale i tento vztah se po čtyřech měsících rozpadl.

"Tohle je typ tzv. nestálé osobnosti, je tam zřejmá nestálost ve veškerém jejím konání. Víceméně to člověka provází celý život, i když už dávno není adolescent, ale osoba s nějakou životní zkušeností. Stejně se u tohoto typu lidí tento rys projevuje a pak jim komplikuje život, protože nejsou schopni setrvat v nějakém pevnějším vztahu – týká se to nejen partnerství, ale například i ukotvení v pracovním zařazení. Určité procento takových lidí je. Jsou zkrátka nestálí, nestálost je jejich hlavní dominantní vlastností," vysvětlil psychiatr Jan Cimický pro ŽivotvČesku.cz.

Agáta Hanychová zatím sice nenašla toho pravého, ale štěstí a radost jí přináší její děti, kterým se jako máma věnuje na maximum. Je hodně aktivní na sociálních sítích, kde se se sledujícími dělí například o každodenní zážitky a výlety s rodinou. Ačkoli má za sebou dvě těhotenství, udržuje si štíhlou postavu a vypadá skvěle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.