Michaela Nosková a její vlasové proměny: Možná jde záměrně proti proudu, říká kadeřník hvězd. Popsal její nejlepší účes

Zpěvačka Michaela Nosková
Zpěvačka Michaela Nosková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2021

V umělecké branži se řadí k nadaným zpěvačkám a patří mezi hvězdy české muzikálové scény. Michaela Nosková (38) je známá i svými vlasovými proměnami. Za dobu svého působení v showbyznysu už vystřídala nejrůznější odstíny a střihy. Její účesy zhodnotil kadeřník celebrit Jan Jirka (28) a uvedl, která změna je nejpovedenější. "Příliš syté červené odstíny na ní působí velmi lacině, ve chvíli, kdy rudou »záři« vystřídá světlejší, měkčí a přirozený měděný tón, tak dostává Míša šmrnc a nepůsobí to tvrdě. Světlejší měděno-medové vlasy jí sedí nejvíce," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

V osobním životě je zpěvačka maminkou desetileté dcery Elišky a prožívá štěstí po boku partnera Jindřicha Čandy, s nímž se dokonce zasnoubila. V průběhu let několikrát změnila vizáž a má za sebou řadu především vlasových proměn.
Podle kadeřníka hvězd Jana Jirky, který se stará o vlasy například herečce a moderátorce Tereze Bebarové, Ivetě Lutovské nebo představitelce seriálové lékařky Bibi Marice Šoposké, nešlo vždy o šťastnou volbu účesu.

"Míša nepatří mezi ikony módních stylů, bohužel je velmi často trochu mimo - třeba je to ale záměr a chce jít proti proudu… Na její hlavě se střídá celá paleta barev. Příliš syté červené odstíny na ní působí velmi lacině a ve chvíli, kdy rudou »záři« vystřídá světlejší, měkčí a přirozený měděný tón, tak Míša dostává konečně šmrnc a nepůsobí to tvrdě. Světlejší měděno-medové vlasy jí sedí nejvíce. Nynější barva je velmi hezky udělaná, její kadeřník odvedl dobrou práci. Nicméně si nejsem úplně jistý, že tyto odstíny Míše sluší - určitě jsou lepší než nepřirozeně rudá, ale mám dojem, že v tom poměrně zanikla," zhodnotil vlasy Míši Noskové známý kadeřník pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.