Petr Suchoň vzdal hold kamarádovi Michalu Hrdličkovi. Je to skvělý táta, dceru hodně miluje

Michal Hrdlička a Petr Suchoň
Michal Hrdlička a Petr Suchoň
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2021

Petr Suchoň (37) a jeho partnerka Klára Koukalová (39) se doma radují z novorozeného syna Sebastiana a moderátor pro ŽivotvČesku.cz řekl, koho před velkým dnem považoval za vzor dokonalého otce. "Michal Hrdlička je extrémně skvělý otec, dceru Lindušku opravdu hodně miluje," řekl o bývalém kolegovi z televizní redakce s úctou.

Moderátor Petr Suchoň (37) se rychle sžil s rolí tatínka a užívá si každou minutu v tříčlenné rodině. Sebastian se narodil s mírami 3,34 kilogramů a 50 centimetrů a slavnému páru dělá obrovskou radost.

Petr Suchoň také pro ŽivotvČesku.cz pár hodin před příchodem syna na svět prozradil, koho považuje za dokonalého tátu.

"Michal mi řekl, že až tu bytost spatřím, tak se stane něco velkého, co jsem ještě nezažil. Michal je extrémně skvělý otec, Lindušku opravdu hodně miluje," prozradil Petr Suchoň o Michalu Hrdličkovi (32), se kterým se potkával ve sportovní redakci a stále jsou skvělí přátelé.

Jedna z nejpůvabnějších televizních moderátorek v České republice Lucie Borhyová (43) má za sebou dovolenou u moře, která jí do žil vlila obrovskou dávku energie. "Já to mám prostě tak, že energii mi dává slunce. Jsou lidé, kteří sluníčko moc nemusí, já jsem ale pravý opak," popsala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že patří k lidem, kteří po návratu ze zahraničí mohou rovnou skočit do práce.

"Druhým člověkem, který je podle mě opravdu skvělý táta, je náš kondiční trenér Michal Hamršmíd (41), který má syna Páťu," pochválil pro ŽivotvČesku.cz Petr Suchoň bývalého bojovníka MMA s tím, že pokud bude podobně oddaným otcem, jako jsou Hrdlička a Hamršmíd, tak to bude nádherné.

Představení postavené na textech písní Michala Davida (61), Františka Janečka (77) a Zdeňk...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.