Vrátila jsem se od moře a rovnou skočila do práce, řekla Lucie Borhyová a prozradila, co jí dává energii

Lucie Borhyová si dovolenou užila
Lucie Borhyová si dovolenou užila
Foto: Se svolením Lucie Borhyové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2021

Jedna z nejpůvabnějších televizních moderátorek v České republice Lucie Borhyová (43) má za sebou dovolenou u moře, která jí do žil vlila obrovskou dávku energie. "Já to mám prostě tak, že energii mi dává slunce. Jsou lidé, kteří sluníčko moc nemusí, já jsem ale pravý opak," popsala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že patří k lidem, kteří po návratu ze zahraničí mohou rovnou skočit do práce.

Moderátorka Lucie Borhyová vzala k moři své dvě děti Lindu a Lucase a málokdo by při pohledu na její křivky tipoval, že se dívá na dvojnásobnou matku. Dlouhou dovolenou si zasloužila, protože kvůli povinnostem a náročné covidové době nebyl na pořádnou relaxaci dlouho čas.

"Já dovolenou dlouho odkládala, protože člověk se v dnešní době přeci jen pořád obává, jak to bude a aby plány vyšly. Jsem tedy ráda, že konečně jsem se dostala k moři a mohu přiznat, že jsem se vrátila odpočatá a plná energie. Já to mám prostě tak, že energii mi dává slunce. Jsou lidé, kteří sluníčko moc nemusí, já jsem ale pravý opak," popsala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že patří k lidem, kteří po návratu ze zahraničí mohou rovnou skočit do práce.

"Někdo se vrátí od moře a ještě se potřebuje den či dva trochu aklimatizovat doma. Já ale mohu rovnou skočit do práce. Takže v noci jsem se vrátila a za pár hodin už šla do redakce," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická moderátorka televize Nova s tím, že by ráda během léta stihla ještě jednu dovolenou.

"Zbylo mi v práci ještě nějaké volno, protože jsem opravdu dlouho nikde nebyla, tak toho ještě do konce léta určitě využiji," dodala pro ŽivotvČesku.cz okouzlující moderátorka, která by se rozhodně neztratila ani v modelingu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.