K rozvodu jsem neměla daleko. Mohla bych se z fleku sebrat, odjet pryč a nechat se hýčkat, říká Dáda Patrasová

Felix Slováček s manželkou Dagmar Patrasovou
Felix Slováček s manželkou Dagmar Patrasovou
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2022

Před pár týdny to vypadalo, že manželství Dády Patrasové (65) a Felixe Slováčka (78) je už jen formalitou a místo lásky je spojují jen vzpomínky a děti. Nedávno se k sobě vrátili, když hudebníkovi zkrachovat vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou (39). Podle herečky si její manžel uvědomil řadu chyb. "Umí se omluvit, mně už se omluvil," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nechybělo málo a téměř čtyřicet let trvající manželství skončilo rozvodem.

Už v minulosti Dáda Patrasová chtěla, aby manželství s jejím mužem bylo ukončeno. Nikdy k tomu ale nedošlo, a to prý z důvodu, že se nechala přemluvit, aby tak nečinila. "Ukecal mě. Už jsem k rozvodu poslední dobou neměla daleko. Pořád mám ale křídla nad rodinou. Mohla bych se přitom z fleku sebrat a odjet pryč a nechat se hýčkat a být šťastná. Nedokáži to tady ale opustit," řekla Dáda Patrasová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Felix ji nemá lidově řečeno jistou a naznačila, že její italský přítel Vito je stále ve hře.

Hudebník se minulý rok dramaticky rozešel se svou dlouholetou partnerkou Lucií Gelemovou a vrátil se domů ke své manželce. Ta je podle všeho momentálně spokojená a ze všech sil se snaží události posledních let, především pak také posledních týdnů, hodit za hlavu. Bývalá partnerka jejího manžela je pro ni zapovězeným tématem.

Sedm let žil Felix Slováček po boku jiné ženy, a to na manželství pochopitelně zanechalo šrámy. Pro ŽivotvČesku.cz pak Dáda Patrasová řekla, že v poslední době se Felix hodně změnil. "Felix se za dobu manželství hodně měnil a řekla bych k lepšímu, vždy záleželo, kdo ho ovlivnil. Takže za těch posledních sedm let se moc neměnil. Až poslední dobou," upřesnila herečka a pak dodala, že s Felixem mají v rámci utužení manželství v plánu odjet na společnou dovolenou. To jí hudebník navrhl, aby si těch bolestivých sedm let po boku jiné ženy u ní »vyžehlil«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.