Reklama:

K vysněné masce jí dopomohlo až radikální zvětšení poprsí. Chtěla jsem to už dlouho, přiznala Česká Barbie

Gabriel Jiráčková na strašidelné párty.
Gabriel Jiráčková na strašidelné párty.
Foto: Se svolením Gabriel Jiráčkové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 11. 2021

Ráda je středem pozornosti a ráda fanoušky baví i šokuje svými outfity. Česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) patří k ženám, které prostě milují, když se něco kolem nich děje a je pořádná show. Na halloweenský velkolepý večírek vyrazila v masce disneyovské postavičky Jessicy Rabbit. "Ztvárnit ji jsem chtěla už dlouho, ale teprve loni po druhé operaci jsem na to získala dostatečně velká prsa," řekla s úsměvem zpěvačka a modelka pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Na velkolepou halloweenskou party v pražské Lucerně dorazila řada českých celebrit a zejména krásné dívky popustily uzdu fantazii a zvolily hodně odvážné kostýmy. Jednou z nich určitě byla Česká Barbie Gabriel Jiráčková, která se rozhodla, že všem v sále předvede hlavně plné rty a ještě plnější dekolt.

Reklama:

"Masky a převleky miluji a ze všeho nejvíc kreslené postavy z pohádek a filmů geniálního Walta Disneyho. Nádhernou, už téměř 40 let starou postavu Jessicy Rabbit, tedy jeden ze sexuálních symbolů 20. století, mě lákalo ztvárnit už několik let. Ale teprve až loni po druhé operaci jsem na to získala dostatečně velká a kulatá prsa," přiznala se smíchem Gabriel Jiráčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že letos si na akci odpustila pěvecké vystoupení, což ji nakonec trochu mrzí.

"Letos jsem na Wonderland Halloweenu výjimečně nezpívala. Před dvěma lety jsem si totiž v masce Mrtvé nevěsty Tima Burtona střihla jednu z nejtěžších symfonicko-metalových skladeb od Nightwish přímo na pódiu před plným sálem, což mnozí pochopili jako zahájení tradice a vyhlíželi mě s mikrofonem i letos. Tehdy však nikdo netušil, že se pod tou maskou skrývám já, hlavně ale ani nikoho nenapadlo, že by »Bárbína« vůbec uměla zpívat, natož to, že jsem ve skutečnosti profesionální zpěvačka. A tak mě letos překvapilo, že mě fanynky a fanoušci vítali už z dálky a ptali se, kdy budu mít program. Asi se to tedy tehdy líbilo a měla bych na příští rok popřemýšlet, jestli si zpěv nezopakuji a tradici z toho nakonec neudělám," vysvětila pro ŽivotvČesku.cz milovnice úprav těla a plastické chirurgie, která doufá, že příští rok už koronavirová epidemie bude utlumena a strašidelná párty se bude moci uskutečnit bez omezení.

"Za koho půjdu příští rok, to už vím teď. Samozřejmě se opět, stejně jako posledně i letos, obrátím s maskou a make-upem na skvělou návrhářku Barbru Binks, se kterou určitě stvoříme mou další nezapomenutelnou kreaci," navnadila své obdivovatele majitelka gigantického poprsí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: