Kamila Nývltová si začala vydělávat i jinak než jen zpěvem. Ze strany lidí je zájem veliký, přiblížila

Kamila Nývltová je zručná cukrářka
Kamila Nývltová je zručná cukrářka
Foto: Se svolením Kamily Nývltové
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2021

Řada umělců se během koronavirové pandemie, kdy bylo zakázano zpívat, koncertovat a zrušeny byly i všechny muzikály, začala živit něčím jiným. Zpěvačka a hvězda muzikálů Kamila Nývltová (32) se vrhla na cukrařinu a pokračuje v tom i nyní. V pečení se doslova našla. "Vedla mě k tomu celá situace kolem koronaviru. Musela jsem něco dělat, mít nějakou akci. Nečekala jsem, že se to tak rozjede, ale stalo se. Takže v tom ráda pokračuji dál," řekla Kamila Nývltová pro ŽivotvČesku.cz.

Kamila Nývltová patří k úspěšným zpěvačkám, vystupuje nejen sólově, ale i v několika muzikálech. Když přišla vládní omezení a nemohla dělat svou profesi, nesložila ruce do klína, ale pustila se do pečení. Začalo to dorty a cukrovím na svatby a teď se chystá péct vánoční cukroví. Objednávek od zájemců má desítky, to ale neznamená, že by kariéru zpěvačky chtěla vyměnit za cukrařinu.

"Mě nejvíce baví to, že obojí jde skloubit dohromady, což je podle mě fantastické. Ze strany lidí je zájem veliký, vůbec jsem to ze začátku nečekala, ale všichni se vracejí, protože jim prý moc chutná. A to je pro mě nejvíc," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická zpěvačka Kamila Nývltová.

Každá cukrářka musí své výrobky stále ochutnávat, aby se ke klientům nedostalo něco, co není vychytané do posledního detailu. Pro Nývltovou toto ochutnávání ale neznamená nechtěné přibírání. Je totiž aktivní sportovkyně, která se účastní i různých závodů. "Běžela jsem svůj třetí půlmaraton v životě. Tentokrát jsem nebyla úplně v pohodě, a tak jsem se trošku obávala, že to nedoběhnu. Ale doběhla a měla jsem z toho neskutečnou radost. Pro mě je běh a pohyb obecně součástí každého dne a mého života a neumím si představit být bez něj," vysvětlila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz, jak si udržuje postavu.

Kromě pečení a vystupování na různých akcích stihla zpěvačka letos navštívit Itálii, ale také její milovaný Egypt. Tam se pravidelně vrací nejen jako host, ale teď už i jako zpěvačka, která lidem zpříjemňuje dovolenou svým hlasem. "Už pár let mám velmi dobré vztahy s Egyptem, takže se tam vracím vždy nejenom jako host, ale i jako umělec, který tam vždy pro hosty zazpívá. K tomuto došlo už před lety, když jsem v Egyptě natáčela svůj videoklip a fotila kalendář a trvá to," dodala pro ŽivotvČesku.cz Kamila Nývltová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.