Reklama:

Kariéry modelky nikdy nelitovala. K přehlídkám dcery má však jasný postoj. Je to především dítě, říká Iva Kubelková

Moderátorka, herečka a modelka Iva Kubelková
Moderátorka, herečka a modelka Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 10. 2021

Řada známých osobností se ke svému povolání dostala úplně náhodou a kdyby se měly rozhodovat znovu, nejspíš by byly při volbě své životní dráhy přeci jen rozvážnější. Pro modelku Ivu Kubelkovou (44) to však neplatí. "Asi jsem nikdy nepocítila, že bych toho litovala," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

O tom, že z Ivy Kubelkové bude modelka, rozhodlo umístění v soutěži Miss České republiky v roce 1996. Tam se dívka původem z Písku přihlásila jako studentka střední školy a získala titul první vicemiss. Kdyby tomu tak nebylo, možná by se dnes věnovala ekonomii, kterou studovala nejen na střední, ale i poté na vysoké škole. "Nikdy jsem to asi nepocítila, že bych něčeho zásadního v životě litovala, takže ani toho, pro jakou práci jsem se nakonec rozhodla. Věřím, že když to člověka někam táhne, měl by se tím směrem vydat," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Kdyby na to ale přišlo a osud by ji nasměroval jinam, možná, že by ve finále byla zpěvačkou. "V loňském roce jsem natočila svou hudební desku a bylo to pro mě také nové, ale beru to prostě jako součást své cesty," připustila pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem úspěšná modelka a moderátorka. Pověsit svou dosavadní profesi na hřebík se ale zatím nechystá, hudba je pro ni spíše koníčkem a zábavou.

Věří, že při cestě životem by člověk měl dát na svou intuici. Nijak ji neznepokojuje skutečnost, že její dcery - Natálie (16) a Karolína (12), které má s podnikatelem Georgem Jiráskem (63), se světem módních přehlídek a focení už tak trochu koketují.

"Já to vlastně ani neberu tak, že by to již byl reálný modeling. Jsou to hlavně dětské přehlídky a zvlášť u té mladší, Karolíny, je to spíše o tom, že si to zkouší a je to pro ni hlavně zábava. A stejně tak u Natálie si myslím, že si to prostě párkrát zkusí a potom přesune svou pozornost k něčemu jinému. I pro ni je to hlavně o tom, že se prostě baví. Koneckonců je to pořád především dítě, které chodí do školy, takže by to s nějakou modelingovou kariérou zatím ani dost dobře nešlo skloubit," řekla pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková důvod, proč své děti na rozdíl od jiných slavných rodičů od profese, v níž pracuje, neodrazuje.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: