Reklama:

Karlos Vémola a Lela Ceterová se už jednou rozešli a teď mažou důkazy. Odborník na vztahy řekl, zda se k sobě vůbec měli vracet

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 1. 2022

Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32) se rozešli. Úspěšný MMA zápasník na sociální síti oznámil, že už netvoří pár a svou bývalou snoubenku zároveň obvinil z nevěry. Pohledná playmate a bijec se už rozešli jednou, v létě roku 2020, kdy byl nevěrný právě on. Podle odborníka na vztahy Jeronýma Klimeše má slepování vztahů smysl jen v některých případech a tento to není. "Jestliže slepujete něco, co od začátku stálo za nic a nikdy to pořádně nedrželo a nefungovalo, tak to samozřejmě nemá cenu slepovat," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

První informace o vztahu Lely Ceterové a Karlose Vémoly se objevily v roce 2018. Zdálo se, že oba ve druhém našli to, co hledali. Vztah poměrně rychle přenesli na vyšší úroveň a v prosinci 2019 se jim narodilo první společné dítě, dnes dvouletá dcera Lili. Během pouhého půl roku ale přišla první velká krize, kdy se ukázalo, že zápasník byl své přítelkyni nevěrný. Ona se v reakci na jeho činy odstěhovala na Slovensku a jeho chování mu vyčetla na sociální síti.

Reklama:

Na začátku prosince 2020 došlo k nečekanému zlomu a Lela Ceterová se k Vémolovi vrátila. Následovala romantická usmiřovací dovolená u moře, zásnuby a oznámení těhotenství. V létě 2021 měla proběhnout svatba, ta ale byla kvůli koronaviru odložena. V prosinci playmate přivedla na svět chlapečka, který dostal jméno Rocky. Aktuálně ale Karlos Vémola na sociálních sítích oznámil rozchod a obvinil svou partnerku z nevěry. Ta jeho naopak z toho, že ji fyzicky napadal.

Redakce ŽivotvČesku.cz se s Lelou Ceterovou spojila den předtím, než její bývalý snoubenec zveřejnil informaci, že už netvoří pár. "Nemám za sebou ideální období. Chci se teď soustředit na rodinu a pracovní projekty. Jsem silná žena," uvedla dvojnásobná maminka, která ještě netušila, jaká smršť přijde po videu Karlose Vémoly - to ale v úterý v poledne ze svého Instagramu smazal.

Psycholog Jeroným Klimeš má za to, že slepované vztahy po rozchodu mohou fungovat, v tomto případě ale ne a návrat nebyl rozumný.

"Záleží co slepujete. Jestliže slepujete něco, co od začátku stálo za nic a nikdy to pořádně nedrželo a nefungovalo, tak to samozřejmě nemá cenu slepovat. To je jako když opravujete francouzská auta, to je můžete opravovat pořád, ale nikdy je neopravíte, protože to je zmetek už od začátku. Když naopak máte vztah, který trvá 20 let, po kterých se vám toho blbouna dotkne krize středního věku, potom se někde povaluje s nějakou ženskou, obléká se jako patnáctiletý tele a pak za dva nebo za tři roky vystřízliví. Tak víte, že 20 let s ním bylo dobrých, dva roky blbnul, tak vám pak řeknu, že to má cenu slepovat. Proč? Protože ten vztah někdy fungoval. Tihle dva prakticky nefungovali, je to »mečovačka«, jak to začalo, tak to skončí," řekl pro ŽivotvČesku.cz odborník na vztahy Jeroným Klimeš.

Vzhledem k tomu, že Karlos Vémola a Lela Ceterová se už jednou rozešli a pak se k sobě znovu vrátili, by se dalo spekulovat nad tím, zda k podobně velkolepému návratu nedojde i nyní. To by ovšem podle psychologa nedávalo smysl, protože opuštění nevěry a snaha o nápravu vztahů, v nichž se obecně objevil nějaký velký problém, má smysl jen za předpokladu, že jinak je na partnera dlouhodobě spoleh.

"Když mám německé auto, jezdím s ním 10 let a pak se mi na něm něco rozbije, tak to má cenu opravovat, protože byl vždycky spolehlivý. Ale když si koupíte francouzskou protahovačku, chvilku s tím děláte, pak se to rozbije, vidíte, že je to fušeřina, tak vidíte, že je zbytečné to opravovat. Tihle dva nikdy nebudou věrní. Ona jde do vztahu se známým člověkem, ten má samozřejmě strašných nabídek, dohání si mindráky na ženských... Z toho těžko něco bude. Jejich vztah je jako francouzský výrobek, nedá se opravit. Nemá to cenu, je to na vyhození," dodal Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: