Karlos Vémola a Lela Ceterová zrušili svatbu. Těhotná kráska prozradila nepříjemné důvody

Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 21. 7. 2021

Už za pár dnů se měla konat velkolepá svatba MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) a jeho slovenské partnerky Lely Ceterové (31). Jenže z ní nakonec sejde. "Jen to odložíme o rok. Karlos měl operace a já jsem na rizikovém těhotenství," vysvětlila důvody pro ŽivotvČesku.cz bývalá playmate.

Slavný český bojovník měl mít 24. července zápas. Duel si chtěl nadělit ke svatbě, kterou měl naplánovanou se svou partnerkou Lelou, s níž čeká druhého společného potomka. Plány na zápas ale překazil špatný zdravotní stav. Teď pár přiznal, že kvůli tomu musel odložit i pompézní veselku.

"Určitě to nebereme negativně a nic se vlastně neděje. Jen to odložíme o rok. Karlos měl operace, já jsem na rizikovém těhotenství, teď bychom si svatbu neužili, což by nás pak mrzelo. Zůstává datum i místo, jen se to prostě o rok posune. Datum je pro nás magickou záležitostí a měnit jsme ho nechtěli. Za rok už svatba určitě klapne a těším se, že už si ji budeme moci všichni pořádně užít," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Lela, proč svatbu museli posunout.

Jedna z nejpůvabnějších televizních moderátorek v České republice Lucie Borhyová (43) má za sebou dovolenou u moře, která jí do žil vlila obrovskou dávku energie. "Já to mám prostě tak, že energii mi dává slunce. Jsou lidé, kteří sluníčko moc nemusí, já jsem ale pravý opak," popsala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že patří k lidem, kteří po návratu ze zahraničí mohou rovnou skočit do práce.

Radostí obou partnerů zůstává, že se jim zanedlouho narodí druhý potomek. Zápasníkova partnerka Lela Ceterová ale má za sebou náročné dny a pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že měla obrovský strach o život miminka, když minulý měsíc skončila v nemocnici. Snoubenka zápasníka má nyní naordinovaný přísný klid a nesmí se žádným způsobem namáhat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu