Karlos Vémola chce spoustu dětí. Je to nejvíc, co můžeme mít, o velké rodině jsem snila, říká Lela Ceterová

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 1. 2021

Stará láska nerezaví. Důkazem toho je MMA zápasník Karlos Vémola (35) a jeho krásná partnerka Lela Ceterová (30). Po bolestivém odloučení k sobě znovu našli cestu a momentálně spolu prožívají nejkrásnější životní období. Na pořadu dne jsou i myšlenky na to, že by se rodina měla začít postupně rozrůstat. "Je to nejvíc, co můžeme mít," řekla půvabná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Slavný zápasník měl za sebou několikaměsíční rozchod se slovenskou modelkou, která v prosinci loňského roku přivedla na svět jejich rozkošnou dceru Lili. Nechtělo se věřit, že by jejich láska měla skutečně skončit. Naštěstí zlé období překonali a vrátili se k sobě. Karlos Vémola dokonce krásnou Lelu požádal o ruku, aby jejich vztah stvrdil i formálně a dokázal jí, že ji považuje za ženu svého života.

Oba se rozhodli se odměnit výletem do lázní v Rajeckých Teplicích, které jsou proslulé svými termálními prameny. "Bylo tam úžasně, vážně jsme si oba oddechli. Je to tam nádherné, jsem z těch končin, i proto jsem se tam cítila moc dobře. Rádi se tam budeme vracet," popsala pro ŽivotvČesku.cz dojmy z romantického víkendu Lela Ceterová, která teprve nedávno řekla své »ano« na Vémolovu žádost o ruku.

Úspěšný zápasník zvaný »Terminátor«, který je držitelem mnoha titulů ve střední a v polotěžké váze, se v médiích vyjádřil, že by chtěl spoustu dětí. Jeho budoucí manželka by se tomu nebránila.

"Celý život jsem snila o velké rodině. Jsem toho názoru, že rodina je zkrátka základ všeho. Je to nejvíc, co můžeme mít. Vlastně člověk dělá většinu věcí v životě pro děti. Uvidíme, jak to bude a kolik jich budeme moct mít. Jak se říká: Když Pánbůh dá," dodala sympatická Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.