Karlos Vémola oznámil rozchod a promluvil o nevěře. Slova Lely Ceterové den předtím naznačila, že je něco špatně

Karlos Vémola a Lela Ceterová s jejich dcerou
Karlos Vémola a Lela Ceterová s jejich dcerou
Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 1. 2022

Zápasník MMA Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32) se rozešli. Na sociálních sítích to v krátkém videu oznámil sám bijec, přičemž svou bývalou snoubenku obvinil z nevěry se svým dobrým kamarádem. "Nemám za sebou ideální období," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lela Ceterová den předtím, než Karlos Vémola ohlásil, že už netvoří pár.

Karlos Vémola a Lela Ceterová už jeden rozchod ohlásili. V létě roku 2020 se provalilo, že zápasník byl své přítelkyni nevěrný a ona si v reakci na to sbalila kufry, odjela na Slovensko a na sociálních sítích mu jeho kroky veřejně vyčetla. Jen o pár měsíců později už ale bylo vše odpuštěno, proběhla usmiřovací dovolená, zásnuby a v prosinci letošního roku přivedla pohledná playmate na svět druhé společné dítě. Nyní je ale idylce znovu konec.

Rodiče dvouleté Lili a měsíčního Rockyho se rozešli. Informaci v krátkém videu na sociálních sítích sdělil fanouškům sám Vémola, který tak reagoval na spekulace, že mu Lela Ceterová znovu přišla na nevěru. Věří, že tyto spekulace rozvířila ona sama, podle něj ve společnosti se svým milencem.

Redakce ŽivotvČesku.cz se s Lelou Ceterovou spojila den předtím, než její bývalý snoubenec zveřejnil informaci, že už netvoří pár. "Nemám za sebou ideální období. Chci se teď soustředit na rodinu a pracovní projekty. Jsem silná žena," přiznala dvojnásobná maminka, která ještě netušila, jaká smršť přijde po videu Karlose Vémoly.

"V podstatě jsem přišel na to, že má poměr s jiným frajerem, takže jejich nejlepší obrana je na to, že Vémola je podvodník. To, že má poměr s jiným frajerem, je nechutné samo o sobě, ještě když je šest týdnů po porodu, ale o to horší je to, že to byl můj dobrý kamarád," řekl Karlos Vémola ve videu.

Úspěšný zápasník tvrdí, že ze strany jeho snoubenky došlo k nevěře s člověkem, který mu byl blízký, a když na ni přišel, došlo k fyzickému násilí. Předem se ale ohrazuje proti tomu, že by uhodil svou dnes již bývalou partnerku.

"Dovedete si představit, když chytnete ženu se svým velice dobrým kamarádem, že začnou létat facky. Dostal je jen on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase, za to, že si hraje na kamaráda. Asi bych se mu za to měl omluvit, měl jsem to řešit s chladnou hlavou. Lely jsem se ani nedotkl," sdělil bijec fanouškům ve videu, které natáčel v pokoji své dcery Lili.

Karlos Vémola ve videu víckrát řekl, že prát špinavé prádlo veřejně nemá ve zvyku, ale svými slovy se brání spekulacím o tom, že byl své snoubence, která 1. prosince přivedla na svět jeho syna Rockyho, nevěrný. Proto také popsal, jak na údajnou nevěru z její strany přišel.

"Já na to přišel tak, že u nás vidíte na sociálních sítích, Lela má všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky. Já teď nezápasím, já na tohle nemám, tak jsem se ptal, kde ty věci bere. Samozřejmě, že mi to bylo divné. A ona, že si vydělává Instagramem. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil jsem, že to má od mého kamaráda," vysvětlil zápasník s tím, že Lelu Ceterovou i své děti miluje, vždy se jí bude snažit pomáhat, ale tímto videem oznamuje definitivní konec vztahu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.