Karlos Vémola prozradil datum svatby s vnadnou Lelou. Tam bude kolotoč, cirkus, lvi, všechno, svěřil

Karlos Vémola s parnerkou Lelou Ceterovou
Karlos Vémola s parnerkou Lelou Ceterovou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2021

Prošli vleklou partnerskou krizí, která ale jejich vztah zocelila. Zápasník MMA Karlos Vémola (35) a jeho partnerka Lela Ceterová (30) nyní zažívají zamilované období, z čehož má největší radost jejich dcera Lilinka. "Možná přibude i další potomek a další tetování," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Vémolova žena Lela. Teď se MMA zápasník svěřil s datumem, kdy by mohla proběhnout veselka.

Měla to být oslava prvních narozenin malé Lily, ale hned na jejím začátku přišlo velké překvapení. Karlos Vémola v polovině loňského prosince poklekl a požádal přítelkyni Lelu Ceterovou o ruku. A ta řekla sladké ANO! Teď promluvil o velké dni, kdy se z nich oficiálně stane rodina. Svatba by měla být na místě, kde měli první rande.

"Tam bude kolotoč, cirkus, lvi, všechno. Akorát uvidíme, jestli koronavirová situace povolí, jestli to bude letos 28. července, nebo jestli si bude muset Lela rok počkat, protože na místě jsem schopen uhnout, ale na datumu určitě ne. Protože ona to má tak, že čím dřív, tím líp. Ona by se už teď chtěla vdávat v Dubaji, že potom svatbu doděláme. Já říkám, že to musí být na poprvé a dobrý a vzhledem ke koronavirovým opatřením zatím nic nepřipravuji, protože by jí to zkazilo radost. Já jí nechci dělat plané naděje, že to dopadne a pak by to nedopadlo," uvedl Karlos Vémola v pořadu ShowTime televize CNN Prima NEWS.

Lela se na svatbu těší. "Celý život jsem snila o velké rodině. Jsem toho názoru, že rodina je zkrátka základ všeho," přiznala krásná Lela pro ŽivotvČesku.cz s tím, že miminku by se rozhodně nebránila už v roce 2021. A pokud bude mít další dítě, rozhodně si pořídí i nové tetování.

Ceterovou v poslední době nejvíce naplňuje to, že ji Karlos oddaně miluje. U vánočního stromku ji požádal o ruku a nyní postoupil ještě mnohem dál. Na své tělo si nechal zvěčnit fotku své partnerky v rouše Evině. "Ten nápad měl Karlos. Šel za fotografem, ať mi nejdříve udělá nahou fotku a že pak podle fotky se Karlos nechá tetovat. Už měl v hlavě, jaká to bude kompozice, vymyslel to i s těmi křídly. Karlos má skvělou představivost a udělal mi velkou radost. Já to vůbec nečekala a velmi mile mě to překvapilo," dodala pro ŽivotvČesku.cz Lela Ceterová.

Datum 12. srpna je každoročně spojováno s pozorováním jednoho z nejkrásnějších úkazů, kter...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu