Magické číslo 23 převrací naruby neměnné situace, říká numeroložka Lenka Suchardová

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2023

Den 23. 3. 2023 má pro řadu lidí, kteří smýšlí duchovním způsobem, zvláštní význam. O tom, co z pohledu numerologie kombinace čísel znamená, pro ŽivotvČesku.cz promluvila numeroložka Lenka Suchardová. "Čísla 2 a 3 mají tak protichůdnou energii, že je složité je spojit, natož bezproblémově používat anebo žít. Jakmile je ale pochopíte a smysluplně použijete, pak jste neporazitelní," poodhalila jeden ze skrytých významů.

Podle Lenky Suchardové se mnoho lidí o mystické a záhadné číslo 23 po staletí zajímá, protože se pod tímto číslem v datu, roce nebo hodině přihodilo spoustu zvláštních událostí, podivných náhod, obrovských změn, případně se narodili či zemřeli důležití lidé. Výsledná pětka ze součtu 2+3 pak údajně ruší zaběhlá pravidla a převrací naruby dlouhodobě neměnné a stojící situace, věci či způsob chování. Většinou také dokáže pořádně šokovat svým rychlým nástupem, nečekanými příhodami, intenzivními prožitky a časovým kalupem. 

"Čísla 2 a 3 mají tak protichůdnou energii, že je složité je spojit, natož bezproblémově používat, případně žít. Jakmile je ale pochopíte a smysluplně použijete, pak jste neporazitelní a dokážete i to, co druzí považují za nemožné. Abyste se na tuto úroveň dostali, je nutné vědět, kdy použít intuici a kdy rozum," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz zkušená numeroložka s tím, že je také dobré důvěřovat pocitům, popustit uzdu kreativitě, dokázat vybrat správnou myšlenku, plán či směr, aby to bylo střízlivé, praktické, případně zisk přinášející. Pak už je velmi snadné a rychlé vše zrealizovat a dostat se do cíle.   

"Děti, které se dnes narodí, budou navenek průbojné a cílevědomé, uvnitř však přecitlivělé, často nejisté, zmatené a někdy krátkodobě destrukční. Když jim však dodáte nejen rodičovskou péči a lásku, ale i pochopení, trpělivost a terapeutické působení, brzy se vaše energie navrátí v tom, že dokážou využít své kvality a jedinečnost ve vedení, podpoře a inspiraci druhých lidí," popsala respektovaná numeroložka Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz, jací budou lidé, kteří ponesou toto výjimečné datum narození.

Narození v tomto datu budou také velmi studijně nadaní za předpokladu, že je látka baví, uvidí v tom smysl a učitel je bude brát jako sobě rovné, vysvětlila Suchardová. Nikdo je ale nesmí ponižovat a dělat si z nich legraci. Jejich reakce by pak byla nepředvídatelná až agresivní anebo by nastalo i několikatýdenní vnitřní myšlenkové sebemrskání.

"Tyto děti budou velmi šikovné, a tak se nebojte zapojit je do náročných úkolů, rádi budou pozorovat, zkoušet a překonávat hranice fyzické, vědomostní, dovednostní, v dospělosti citové i finanční. Nudu, dlouhodobé sezení a stereotyp vyhledávat opravdu nebudou," dodala pro ŽivotvČesku.cz uznávaná a vyhledávaná numeroložka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.