Reklama:

Karolína Kachyňová a její partnerka si hrály na 80. léta. Odvážná děvčata okouzlila Karlovy Vary, říká stylista

Karolína Kachyňová (vlevo) s půvabnou partnerkou.
Karolína Kachyňová (vlevo) s půvabnou partnerkou.
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2021

Zatím vynesly nejodvážnější outfit letošního karlovarského festivalu a sklidily slova chvály. Řeč je o Karolíně Kachyňové (27) a její partnerce, které na premiéru filmu Atlas ptáků doprovodily Alenu Mihulovou (56).

Reklama:

Dlouho očekávaná premiéra filmu Atlas ptáků byla i příležitostí vynést do společnosti neokoukané modely. Ve filmu se po boku Miroslava Donutila (70) představila herečka Alena Mihulová, kterou letos na festivalu doprovází dcera Karolína s partnerkou.

Reklama:

Právě Karolína Kachyňová a její svůdná přítelkyně na premiéře vypadaly, jako by vypadly z archivu MTV. Stylista hvězd Kája Pavlíček obě mladé ženy ale pochválil.

"Když jsem viděl tu fotku, tak jsem si v první chvíli myslel, že je to z videoklipu George Michaela nebo Prince z 80. let. To byl můj první dojem. Nicméně taková móda se vrací, takže to rozhodně není špatné, naopak ten velký comeback tady je," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček, který upozornil na to, že v zimním období budou hodně v kurzu klobouky.

"Vrací se znovu vycpávky i rozšířené kalhoty, ty úzké elastické se už moc nenosí. I barevně se jedná o zajímavou kombinaci. Klobouk je pak trendem už od zimy, v létě se nosily slamáky, na podzim se zase budou nosit klobouky v zimních materiálech. Za mě tedy rozhodně ano, mně se outfit obou slečen líbí, na premiéru filmu je to něco, co chceme," ohodnotil pro ŽivotvČesku.cz Karolínu Kachyňovou a její něžnou polovičku stylista.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: