Kateřina Brzobohatá z Holek předvedla na pláži výstavní postavu. Nenáviděla jsem běhání, přiznala

Zpěvačka Kateřina Brzobohatá ze skupiny Holki
Zpěvačka Kateřina Brzobohatá ze skupiny Holki
Foto: Se svolením Kateřiny Brzobohaté
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2021

Letní dovolené jsou v plném proudu a chvíle u moře si chtěla užít také zpěvačka Kateřina Brzobohatá (39), členka dříve čtyřčlenné dívčí skupiny Holki. Na pláži ukázala výstavní postavu, kterou se i po třech dětech může pochlubit. Maminka dcer Laury, Anabel a nejmladšího syna Adama má na štíhlost jednoduchý recept. "Pravidelně čtyřikrát týdně chodím běhat a zbylé dny cvičím doma," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Kateřina Brzobohatá patřila od konce devadesátých let do úspěšné dříve čtyřčlenné skupiny Holki, která se stala doslova fenoménem své doby. Vznikla v roce 1999 a u jejího zrodu stál hudební skladatel Petr Fider (47), známý také z dua Verona. Uplynulo už více jak 20 let, ale roky se na kráse sympatické blondýnky rozhodně nepodepsaly, ba naopak.

Zpěvačka vyrazila na dovolenou do Itálie a ukázala v plavkách postavu, kterou by jí mohla závidět kdejaká »dvacítka«. Navíc po třech dětech, které má s manželem a hokejovým útočníkem Davidem Švagrovským (36), jí to velmi sluší. Štíhlost může být částečně v genech, ale jak se říká - nic není zadarmo.

"K smrti jsem nenáviděla běhání, vyhýbala jsem se mu a prohlašovala, že jsem běhala naposledy na základce a hrdě se toho držím (směje se). Leč abych se doma nezbláznila, musela jsem aspoň na chvíli vypadnout a vyplavit ze sebe endorfiny. Teď běhám pravidelně čtyřikrát týdně a zbylé dny cvičím doma. Ale to už je jen tak »lážo, plážo«," řekla Kateřina Brzobohatá pro ŽivotvČesku.cz.

Společně s Nikolou Šobichovou (39) a Radanou Labajovou (40) pokračují jako trio Holki bez Kláry Kolomazníkové (41). Fanoušky těší svými starými hity jako Už mi nevolej, Letní ráno nebo Mám ráda, ale i novější tvorbou. Pro Kateřinu Brzobohatou je sice na prvním místě rodina, ale láska k hudbě ji nikdy neopustila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.