Kateřina Mátlová se blýskla v bílé róbě s hlubokým výstřihem. Prozradila, kdo se jí postaral o vizáž

Zpěvačka Kateřina Mátlová s přítelem Michalem Kovářem
Zpěvačka Kateřina Mátlová s přítelem Michalem Kovářem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2021

Zpěvačka Kateřina Mátlová (42) patřila v neděli večer mezi nejkrásnější ženy na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Ve společnosti se objevila po boku svého partnera, podnikatele Michala Kováře, u příležitosti premiéry filmu Atlas ptáků a oslnila v bílé róbě s hlubokým výstřihem. "Já jsem byla velmi poctěna, byli jsme pozvaní panem producentem a moc jsem si toho vážila. Make-up jsem si dělala sama, nestíhali jsme," řekla Kateřina Mátlová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, komu vděčila za styling a jak si večer užila.

Premiéru filmu Atlas ptáků navštívila na Mezinárodním filmovém festivalu celá řada slavných tváří, mnoho pozornosti však na sebe strhla zpěvačka Kateřina Mátlová vystupující pod pseudonymem Kate Matl. V bílých šatech vypadala naprosto fantasticky a elegantně. Přiznala, že líčení si dělala sama, jinak se ale svěřila do rukou profesionálů a večer si velmi užila.

"Já jsem byla velmi poctěna, byli jsme pozvaní panem producentem a moc jsem si toho vážila. O mou vizáž se postarali v Elle Beauty Lounge, šaty jsou z dílny Michaela Kováčika, který je velmi šikovný a jeho šaty jsou nádherné. Vlasy mi udělal Martin Tyl a make-up jsem si dělala sama, nestíhali jsme, protože jsme samozřejmě přijeli na poslední chvíli (směje se)," řekla pro ŽivotvČesku.cz Kateřina Mátlová, která byla v neděli večer vskutku okouzlující.

V souvislosti s letošním ročníkem Mezinárodního filmového festivalu mezi lidmi silně rezonuje téma opatření. Obzvláště pak po zahajovacím večeru, kdy většina hostů neměla respirátory. Zpěvačka svěřila, že po premiéře filmu navštívila i večírek a poznamenala, že na opatření a na to, aby hosté byli prokazatelně bezinfekční, se dbalo.

"Letošní Vary žijeme i filmem, není to jen párty (směje se). Včera byla jedna párty ve velkém, bylo tam hodně lidí, ale pochopitelně jsou opatření. Máme pásky na rukou (na festivalu fungují jako průkaz bezinfekčnosti, pozn. red.) a je to dobře. Je to rozhodně lepší, než kdybychom měli sedět doma," dodala Kateřina Mátlová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.