Katka z dokumentu Třeštíkové je zpět s Romanem, s nímž má dceru, v noci volal zničený expřítel

Katka Bradáčová a její pes Sargon
Katka Bradáčová a její pes Sargon
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2020

Život hrdinky slavného dokumentu filmařky Heleny Třeštíkové (71) má opět novou dějovou linku. Přitom to vypadalo, že co svou životní pouť dva roky táhla s partnerem Ivem, najde osobní komfort. Ne. "Katka už dva dny asi se mnou není, vrátila se k Romanovi, pustili ho z vězení nedávno," zavolal do redakce ŽivotvČesku.cz v noci ze soboty na neděli zdrcený Ivo - muž s nímž Katka Bradáčová (44) tvořila pár, a o němž tvrdila, že by mohl být jejím životním partnerem.

Kdo je Roman Liška? Otec dcery Katky Bradáčové. Dvanáctileté Terezy. Ale také muž, jehož trestní rejstřík má několik černých kaněk

"Seděl už nevím za co, buď drogy, nebo napadení, něco takového. Nedávno ho pustili a Kačena se k němu nejspíš vrátila, když jsme se několikrát potkali," jsou slova, která svěřil v nočním telefonátu pro ŽivotvČesku.cz Ivo - partner, který pro Katku měl ještě nedávno obrovskou cenu. Ale skryté ženské pudy, evoluční touhy, u hrdinky z dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové, se zřejmě po letech probudily a začaly mít převahu. Přišel tak nečekaný rozchod.

Pes opět v útulku

Realita v životě Katky Bradáčové je taková, že i když věřila svým snům o tom, že přestane užívat drogy, nikdy se její slova v poslední době nepřiblížila tomu, aby tomu tak bylo. Možná snad nejde ani o drogy, ale styl života, v němž jí parťáka dělal Ivo, ale i pes Sargon. Ten je znovu v útulku.

"Utekl před třemi dny. Už na to nemám peníze," v emotivním hovoru pro ŽivotvČesku.cz prozradil dnes už bývalý partner Katky. Letos se pes ocitl v útulku počtvrté...

Není to tak dlouho, co Sargona odchytili strážníci Městské policie. Našli ho na toaletách ve stanici metra Depo Hostivař. Díky redakci ŽivotvČesku.cz a empatickému čtenáři Petru Vlkovi se pes vrátil k majitelce - Katce. Po 44. dnech se suma vyšplhala skutečně vysoko. Celkem 6250 korun dal náš čtenář za svobodu psa a radost Katky. Jenže pomoc se evidentně nevyplatila. Pes je opět v útulku. A znovu ho někdo musí vyplatit. "Každý den se suma navyšuje," upřesnil Ivo.

Vypadalo to, že Katka našla po boku Iva klid, domov, čímž se nedávno pochlubila, ale citová touha po muži, se kterým přivedla na svět dceru, je patrně silnější. Jednoznačně Ivo je zdrcen a v životě Katky se odehrávají zcela nové, nečekané životní peripetie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.