Kdybych jí zavolala ve 4 ráno, tak přijede. Tereza Brodská promluvila o hlubokém přátelství s Jitkou Čvančarovou

Jitka Čvančarová a Tereza Brodská
Jitka Čvančarová a Tereza Brodská
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2023

Dobré přátelství je vzácnost, kterou je potřeba si náležitě hýčkat. Své o tom ví také herečka Tereza Brodská (54), jež dlouholetou vynikající kamarádku našla v kolegyni Jitce Čvančarové (45), s níž se spřátelila na natáčení. Pro ŽivotvČesku.cz nyní promluvila o vztahu s tmavovlasou umělkyní, která právě dnes slaví narozeniny. "V Jitce jsem získala svou »nejnejku«," prozradila s úsměvem.

Herečku Jitku Čvančarovou potkala Tereza Brodská na natáčení seriálu televize Nova z prostředí módního magazínu »Dokonalý svět«. Protože nyní jsou vynikající přítelkyně, možná někoho překvapí, že jejich vztah kupodivu nevznikl jako přátelství na první pohled.

"Točily jsme spolu devět měsíců, ale kamarádit jsme se začaly až během těch posledních dvou. S Jitkou jsme si potom prošly hrozně moc důležitých životních milníků, na které ráda vzpomínám," popsala pro ŽivotvČesku.cz Tereza Brodská, za jakých okolností se se svou přítelkyní sblížila.

"Nikdy nezapomenu, jak mě Jitčina maminka, která už bohužel není mezi námi, pozvala na Mělník na několik druhů meruňkových knedlíků. Nebo jak jsme se procházely a ona mi poprvé řekla, že je zamilovaná do Petra. Potom jsem jim byla na svatbě a v porodnici jsem se byla podívat na jejich první dceru Elenku," podělila se sympatická herečka o své vzpomínky s redakcí ŽivotvČesku.cz.

Jitka Čvančarová je vdaná za tanečníka Petra Čadka (44), se kterým se seznámila v roce 2010 během své účasti v taneční show České televize StarDance. Zajímavostí je, že spolu tehdy netančili. Brali se o rok později a v roce 2012 se jim narodila dcera Elena Emilie (11). Spolu mají ještě syna Theodora Christiana (4).

"Jitka Čvančarová je ten typ kamarádky, které kdybych zavolala ve čtyři ráno, tak přijede. Je to jedno z mých nejhlubších přátelství. My se nemusíme půl roku vidět, ale víme o sobě a jsme si pořád blízké," nešetřila na oblíbenou herečku Tereza Brodská chválou.

Podle svých slov si Tereza Brodská na kamarádce váží také toho, jak moc toho dělá nejen pro svou rodinu, ale také pro svět - spolupracuje například s nadací UNICEF nebo charitativní organizací DebRA, jež se věnuje pomoci pacientům, kteří trpí vážnou nemocí motýlích křídel.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.